Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 39 minutami, Tom4 napsal:

Hele, to bys mohl šoupnout s nějakým detailem o co jde do kulinária :)

Na konci měsíce se chystám do Portugalska tak mě to zajímá ještě víc ;)

Pomůžu maximálně s hodinkami, vkus mají dobrý 😁 Žrádlo jde mimo mě, soupeřím s Babiš kuřaty, ty mě dají do držky 😅...na Espetadu určitě najdeš nějaké recepty, je to vcelku profláklá Pora mňamka, nejdůležitější je sehnat kvalitní hovězí.

DSC_3277.JPG

DSC_3274.JPG

DSC_3278.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako celkový plán je takový, že bude běhat s nima po celé zahradě... Ale bál jsem se jí vypustit z klece jim přímo pod čumák. Tak ji nechám měsíc v ohrádce, ať si na sebe navzájem zvyknou. A pak se uvidí.

Hlavní proč ju máme budou vajica... Tak uvidím, jestli to dopadne...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes 10 let na fóru, díky. 

Tato organizace mi již dekádu ovlivňuje životní styl 🙂 

Když jsem zde vkročil poprvé, měl jsem na ruce 50mm Invicta, dnes píšu tento post a na ruce mám 36mm Rolex 🙂

Fórum ovlivnilo můj vozový park, můj šatník, můj botník a kdybych tenkrát už nebyl ženatý, tak mi tady kluci najdou určitě i ženu 🙂 

Fórum už dávno není hodinkové, je to organizace slučující slušné lidi s dobrými úmysly a je to místo, kde ještě chlapské slovo něco znamená (doteď tomu nemohu uvěřit, že je něco takového na internetu možné).  

Fórum mnohdy (a určitě ne jenom já) využívám více jako vyhledávač Google, je to tady studnice vědění, nápadů a lidí na úrovni, ke kterým mám vždy důvěru - nikdy mě nezklamejte, parchanti! 🙂

Nakonec bych chtěl podpořit Ro@Berta a zbytek "vedení" ať mají s námi trpělivost a vydrží u kormidla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz vcera ma potesilo, ze sa podarilo predat fordika a ze na odhlasenie sme cakali iba cca 2.5hod. Tiez ma potesilo, ze novy majitel to stihol hodit na znacky vo svojom okrese v ten isty den.

Hlavne ma ale tesi, ze s cenou sme boli o polovicu vyssie ako nukali v troch ackach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz vcera ma potesilo, ze sa podarilo predat fordika a ze na odhlasenie sme cakali iba cca 2.5hod. Tiez ma potesilo, ze novy majitel to stihol hodit na znacky vo svojom okrese v ten isty den.
Hlavne ma ale tesi, ze s cenou sme boli o polovicu vyssie ako nukali v troch ackach...

Vy musíte prehazovat na Slovensku značky při změně?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo okres ano. Vraj by sa to uz konecne mohlo zmenit. Otazne je kedy...

Na odhlasku musi dokonca prijst aj kupujuci alebo predavajuci musi mat uradne potvrdene splnomocnenie.
Da sa tie ukony uz aj elektronicky objednat na presny cas, no termin som mal az buduci piatok, tak sme to skusili...

Odoslané z SM-S901B pomocou Tapatalku



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, shaggy napsal:

Mimo okres ano. Vraj by sa to uz konecne mohlo zmenit. Otazne je kedy...

Na odhlasku musi dokonca prijst aj kupujuci alebo predavajuci musi mat uradne potvrdene splnomocnenie.
Da sa tie ukony uz aj elektronicky objednat na presny cas, no termin som mal az buduci piatok, tak sme to skusili...

Da sa to urobit cele elektronicky, staci ti OP s platnymi certifikatmi. A este aj usetris, zaplatis (ako novy majitel) polovicne poplatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, moco napsal:

Dnes 10 let na fóru, díky. 

Tato organizace mi již dekádu ovlivňuje životní styl 🙂 

Když jsem zde vkročil poprvé, měl jsem na ruce 50mm Invicta, dnes píšu tento post a na ruce mám 36mm Rolex 🙂

Fórum ovlivnilo můj vozový park, můj šatník, můj botník a kdybych tenkrát už nebyl ženatý, tak mi tady kluci najdou určitě i ženu 🙂 

Fórum už dávno není hodinkové, je to organizace slučující slušné lidi s dobrými úmysly a je to místo, kde ještě chlapské slovo něco znamená (doteď tomu nemohu uvěřit, že je něco takového na internetu možné).  

Fórum mnohdy (a určitě ne jenom já) využívám více jako vyhledávač Google, je to tady studnice vědění, nápadů a lidí na úrovni, ke kterým mám vždy důvěru - nikdy mě nezklamejte, parchanti! 🙂

Nakonec bych chtěl podpořit Ro@Berta a zbytek "vedení" ať mají s námi trpělivost a vydrží u kormidla. 

Gratulace a přesně jak píšeš 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ha za 150kc jsem se zbavil holubu. 

Pestovani levandule mi ale nejde. Myslim, ze problem byl ale nakup v Lidlu.

20220806_130458.thumb.jpg.40c9caf96fc36e3d09d0ce86b1575154.jpg

Jinak pristi rok se chystam dat dohromady nasi cast vnitrobloku. Jen teda sousedi rikali, ze at moc nepocitam s cimkoliv jedlym. Za domem na fotce uz je Vltava a jak se ted predelavala Naplavka u plavebni komory, tak mame trochu problem s potkany. A ti se havrana asi neboji.

Kdyby nekdo mel doma hezke nohy na zahradni lavicku, tak odkoupim. 

Predstavuji si to nejak takto. Nohy si dam dohromady a mam mraky stareho duboveho dreva ze stodoly po prapradedovi..

Jen skoda, ze jeden z domu byl proti spojeni toho vnitrobloku do celku. Byl tu i architektonicky navrh a dum vlevo na fotce navrhl, ze to cele zaplati. No ale mame 300m pozemku a dam to proste pomalu dohromady. Hned jak dodelam veci v byte 😅

bench-wooden-bench-old-bench-mouldy-bench-garden-bench-retro-bench-mould-green-mould-shed.jpg.afaa60071673677e4ebaa5674c4b7aef.jpg

Skrabani dveri je prace pro vraha, mimochodem renovace toho balkonoveho zabradli byla taky. Az vymenime okna a tim padem se pustim do bytu poradne, tak k tomu tady zalozim vlakno. Miluju Malou Stranu. Kazdy detail bytu, chodby, stropy. Byt teda dost zanedbaneho domu z dob statniho vlastnictvi. Tohle me hrozne naplnuje, dokonce tak, ze me uplne prestaly bavit hodinky. Krasny kus sveta ta historicka Praha. Posledne jsem na Malostranskem hrbitove nad Andelem objevil hrob architekta naseho domu. A tyden na to potkal na Kampe Adama Gebriana a prochazel s nim tady okoli. Jestli to cte nekdo mimo prazsky, tak si udelejte vylet do parku Kinskych, to je ted jedno z mych oblibenych mist tady :) Obcas vezmu ntb a jdu tam pracovat.

20220806_132450.thumb.jpg.1bd27eb31925a1578f384830ceab587d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam nějaký dobrý týden 🙂

Dneska jsem dodělal takový svůj malý projekt : naviják pod střechu stání který zvedne střechu Jeepu. A zároveň se tam vleze auto. Tak je hotovo a světe div se, ono to funguje ... Tak už drandim bez střechy ...

PXL_20220806_090845968.jpg

 

PXL_20220806_120618654.jpg

PXL_20220806_121057218.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...