Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Spíš projasnilo můj den, velký borec děděk a navíc má oblíbená značka :notworthy:

“Hopefully this will influence a new form of capitalism that doesn’t end up with a few rich people and a bunch of poor people,” Mr. Chouinard, 83, said in an exclusive interview.

https://www.nytimes.com/2022/09/14/climate/patagonia-climate-philanthropy-chouinard.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super Afri, zrovna jsem si rikal ze to sem dam, protoze jsem to cetl rano a taky me to moc potesilo. 

Dlouhodobe uz firma skupuje destne pralesy a dela z nich rezervace, ale tohle je jeste jinej level.

Mame tuhle znacku taky moc radi,  celkove jejich pristup a filozofii (opravy obleceni atd) a ted je budu s potesenim kupovat jeste vic! Zrovna si brousim zuby na R1 Air :) 

Jinak pokud se nepletu, tak to byl zrovna tenhle pan co vicemene vymyslel cepiny do ledu se zahnutou spickou? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kloubik napsal:

Super Afri, zrovna jsem si rikal ze to sem dam, protoze jsem to cetl rano a taky me to moc potesilo. 

Dlouhodobe uz firma skupuje destne pralesy a dela z nich rezervace, ale tohle je jeste jinej level.

Mame tuhle znacku taky moc radi,  celkove jejich pristup a filozofii (opravy obleceni atd) a ted je budu s potesenim kupovat jeste vic! Zrovna si brousim zuby na R1 Air :) 

Jinak pokud se nepletu, tak to byl zrovna tenhle pan co vicemene vymyslel cepiny do ledu se zahnutou spickou? 

Tak to jsem ti ani nevěděl, ale asi fakt že jo :punk: Tak to je borec, jdu koupit Isthmuse na podzim, ať dědka taky trochu podpořím :D

https://www.wikiwand.com/en/Ice_axe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 9. 2022 v 19:41, bohus76 napsal:

Také gratuluju, hodně štěstí a zdraví všem.

 

V 17. 9. 2022 v 21:28, Gustaf napsal:

Gratulace chlape.....ty seš bejk 

 

V 17. 9. 2022 v 22:05, bobi napsal:

Oh :D ,také gratuluji, hodně zdravíčka všem ,yes ;)

Díky kluci, taky to je už v tomhle věku fuška, byť to není úplně nepříjemný 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...