Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Já přijel včera domů celkem pozdě a když jsem otevřel dveře dostal jsem takovou facku od tepla a hned se mi udělalo zle. Na její obranu podotýkám, že je to teplo z krbu. Ona seděla u krbu a nahřívala se. Já od té doby v najchladnější části domu u otevřeného okna. Doporučil jsem ji návštěvu doktora, protože se mi nezdá normální, že by někomu mohla být zima v 26°C.

Screenshot_20221002-194718_MyJABLOTRON-01.jpeg

 

Edit: mělo by to teda být spíš v co mě právě naštvalo, ale když už o tom tady byla řeč...

Upraveno uživatelem shewcza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si vždycky vzpomenu na kamarádku, co se mi v mládí líbila. Před spaním musela mít v ložnici minimálně 27 stupňů a zatemněná okna. Dvakrát jsem to zkusil, ale to se fakt nedalo... Docela by mě zajímalo, s kým to nakonec dala dohromady. Tipuju chlàpka s hodně nízkým tlakem nebo cizince od rovníku :D

před 2 hodinami, Horhe napsal:

Takovou jsem měl kolegyni, v kanclu topila na 27 a seděla tam ve svetru. U doktora jí našli blbou štítnou žlázu či co.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, geometr napsal:

Já nevim kluci, aby se během topné sezony nezačalo plnit vlákno rozvod :D

To u mě nehrozí, sedím v obouch případech v koutku, něco si brblam a nikdo to neposlouchá 🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, martar napsal:

Si vždycky vzpomenu na kamarádku, co se mi v mládí líbila. Před spaním musela mít v ložnici minimálně 27 stupňů a zatemněná okna. Dvakrát jsem to zkusil, ale to se fakt nedalo... Docela by mě zajímalo, s kým to nakonec dala dohromady. Tipuju chlàpka s hodně nízkým tlakem nebo cizince od rovníku :D

 

Bych normálně umřel, nebo se tedy přinejmenším vůbec nevyspal. :) Můj strejda má takovou manželku, co rovněž topí minimálně na 26° C. A když jsem tam byl kdysi dávno jako adolescent na návštěvě, tak se mi regulérně dělalo špatně a motala se mi hlava. Doma u rodičů jsme měli termostat na cca 20° C.

Mě vždycky potěší, když si můžu před spaním úplně stáhnout topení na minimum, vyvětrat a pustit dovnitř co nejvíc studeného vzduchu. ;) Pravda je, že se spoustou žen je tato procedura více či méně nekompatibilní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, LukeD napsal:

.....

Mě vždycky potěší, když si můžu před spaním úplně stáhnout topení na minimum, vyvětrat a pustit dovnitř co nejvíc studeného vzduchu. ;) Pravda je, že se spoustou žen je tato procedura více či méně nekompatibilní...

A od toho jsou tady oddělené ložnice - samé výhody :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Frantik napsal:

Ja doufám, ze tahle krize aspoň ty pipiny (včetně te moji) naučí, ze 20 stupňů je normálně vedro!

Frantíku - dle tvých příspěvků jsem tě dosud tipoval minimálně na muže středního věku, který má mnoho životních zkušeností. Evidentně jsem se mýlil, protože takovou blbost nikdo životem naučený nemůže z pusy vypustit 😜

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsme tady dali v baru řeč s jedním hostem přesně na tohle téma. Říkal, že spává i přes zimu s otevřeným oknem a že ta jeho "bytná", jak jí říká, nejdřív mrmlala a vyskakovala, ale nakonec si ale zvykla. Spává prý ovšem ve svetru a v čepici a jediné, co čouhá z megatlusté duchny, je jen ta čepice. Pobavilo fest. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, když to tak čtu, tak jsem žena!

před dvěma týdny, když přišla studená vlna, tak žena odjela na týdenní služebku. Ja sám s dcerou, která má ještě dětskou termoregulaci (divnou). Přes den jak pracuji na HO, tak mi nepřijde, že je zima. Pak vyzvednu dcerku ze školy a přesunu se do obývací místnosti. Tam už mi nějak zima je, ale jsem tvrdej a nezapnu topení. Nedám puťákovi ani dolar! Za pár minut je mi ale fakt chladno, tak zkouším na dcerku: “zatopíme si v krbu? Určitě ti je zima.” Ona: “ne, to je fajn”. Jsem ale chytrej, životem protřelej, tak to za 15minut zase zkouším: “hele zapálíme jako kvůli atmosféře.” Ona: “tak jo teda”. Takhle to praktikuju celý týden, co den to 4-5 polen. Prostě na pohodu. Skoro zadarmo. Po týdnu přijede žena a chci to na ní navlíknout, abychom ušetřili. Vím, že ženy dlouho zimu nevydrží! Tak se jí chlubím, jak jsme to s dcerkou zvládli a že to můžeme vzít jako zimní challlenge, jestli vydržíme jen s krbem. Žena se na mě podívá, takovým tím milým, ohleduplným pohledem a suše řekne:” já to topení už před odjezdem zapla…”. Kouknu na měřák a tam 21……

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My doma už pár let po celý rok spíme pod otevřeným oknem, ze začátku byly tlaky ze strany ženy i dcery, ale nějak jsem si to obhájil a už jsme si zvykli, dokonce žena nechává pootevřené dveře ať je průvan. 
Od středy máme doma ale novou spolubydlící (druhá dcera - hurá), která okupuje ložnici a já jsem začal spát v pokojíčku u starší dcery, ne proto, že novorozenec pláče v noci - Nikol je hodná - ale že máma zavírá okno a mě ráno bolí hlava. Už jsem zvyklí na noční chlad😬

Každopádně musím vědeckými argumenty přesvědčit mámu, že otevřené okno miminku nevadí. 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...