Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 31 minutami, moco napsal:

My doma už pár let po celý rok spíme pod otevřeným oknem, ze začátku byly tlaky ze strany ženy i dcery, ale nějak jsem si to obhájil a už jsme si zvykli, dokonce žena nechává pootevřené dveře ať je průvan. 
Od středy máme doma ale novou spolubydlící (druhá dcera - hurá), která okupuje ložnici a já jsem začal spát v pokojíčku u starší dcery, ne proto, že novorozenec pláče v noci - Nikol je hodná - ale že máma zavírá okno a mě ráno bolí hlava. Už jsem zvyklí na noční chlad😬

Každopádně musím vědeckými argumenty přesvědčit mámu, že otevřené okno miminku nevadí. 😊

Zkus najít studie z 80 tych let, tam se přímo uvádělo, ze spaní u otevřeného okna otuzuje organismus, blahodárně působí na lidský organismus a doporučuje se ( já tak nejdřív byl nucen spát, teď už bych bez otevřeného okna neusnul- mám rád chladno ).🤣🤣Ale jestli ti to doma pomůže, to nevím 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 minutes ago, kuncák7 said:

Zkus najít studie z 80 tych let, tam se přímo uvádělo, ze spaní u otevřeného okna otuzuje organismus, blahodárně působí na lidský organismus a doporučuje se ( já tak nejdřív byl nucen spát, teď už bych bez otevřeného okna neusnul- mám rád chladno ).🤣🤣Ale jestli ti to doma pomůže, to nevím 🤣

Jo, ale v ty době se (v ČSSR) v obytnych domech obvykle na noc nevypinalo topeni 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, seikó napsal:

Jo, ale v ty době se (v ČSSR) v obytnych domech obvykle na noc nevypinalo topeni 😉

Ale vypínalo, asi si nepamatuješ, že topil topič a byl to největší ožrala z baráku a ten většinou usnul 🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl my jsme fakt asi divny. Teplomer v obyvaku. Nastaveni normalni, nic spešl v kontextu doby. Pripada mi, ze je tu dost vedro. V loznici je chladneji, teplomer tam nemame. Samozrejme nejde o zaskrceny topeni a zabedneny okna. Naopak hodne vetrame. Tepleji bych fakt nedal, zena to ma stejne a kluk tu lita ve spodarech. 
 

520DB15A-381A-4B13-B727-9AE9E28CE6F3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teď koukal na teploměr na odložených Garmin hodinkách a doma v obýváku máme skoro celý den 25°C, topení vypnuté - "panelák" zkolaudován 2012. 

Ale dodali jste mi odvahu a v programátoru na termostatu jsem to na celý týden posunul o 1°C dolů, pokud na začátku topné sezóny nebudou připomínky k teplotě, tak půjdeme o další stupeň dolů 🙂 🙂 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že se mi asi povedlo opravit pračku a že mě přestaly bolet záda, to jsou jen drobnosti, nicméně potěšující.

Ale jsou větší události. Budeme tady v obci mít malou slavnost. Zastupitelstvo schválilo, že v den státního svátku 28.10. udělí čestné občanství in memoriam, člověku, který za II. světové války, zde a v okolí pomáhal pronásledovaným a sám za to zaplatil životem. Mnoho životů zřejmě zachránil i tím že nikoho dalšího neprozradil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výpověď u O2 TV a opět jak na cikánské tržnici a možná ještě horší 🤬 Patnáct minut mazání medu kolem huby, z ceny 349 jsme se dostali na 150 a to i přes to že jsem asi stokrát řekl, že chci jejich TV ukončit a kdyby byla za pětikorunu. Bylo jim původně málo 760 když mi dali jako poděkování settopbox za 4.200,- jinak že prý moje TV nebude makat a hned v zápětí nabídli druhý, protože mám 2 bedny doma......strašný ústav 😒 Vyřešil to Netflix, Disney+, pozemní vysílání a ještě ušetříme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Antiku skočily stejné Primky, jaké byly moje první hodinky na základce, zdá se v pěkném stavu, tak jsem je koupil. Ty moje skončily kdoví kde... Klasik 68, jsou dámské/dětské, vím, že je nosit nebudu, ale nostalgie udeřila a já je prostě najednou NUTNĚ POTŘEBOVAL, navíc za pár šušňů 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...