Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Mě krom toho, že mi  není po těle úplně nejlépe, vše těší.

Rodina,pozemek na chatu (karavan), auto, zase hodinky, práce a je toho daleko víc. Jsem spokojenej parchant a mám víc než si zasloužím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 10. 2022 v 5:06, long napsal:

Mě krom toho, že mi  není po těle úplně nejlépe, vše těší.

Rodina,pozemek na chatu (karavan), auto, zase hodinky, práce a je toho daleko víc. Jsem spokojenej parchant a mám víc než si zasloužím!

Jsem strašně rád že jsi tak spokojenej, ale pokud Tě něco tíží, že toho máš více, než si zasloužíš, tak Ti pošlu svou adresu. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 10. 2022 v 18:09, zceyee napsal:

@long :D

 

 

Ten chlapec zpívá nebo co to vlastně přesně dělá, tak nějak zvláštně. Že je vše pomíjivé, včetně zdraví vím  lépe než valná většina z Vás a proto si současný stav užívám a hýčkám.

Je dobré se občas ohlédnout, zastavit, zabilancovat a nastavit si priority. 

Jo a @revue gt nic mě nyní netíží 🙂

 

Jo a jestli Ti libí tahle snaha o zpěv, o frázování, pusť si 50 Cent. Na druhou stranu je tady krásně vidět, že i když umíš, houno můžeš si tě v Čechách někdo kupovat a pouštět.

Na druhou stranu mám takovou neochvějnou obavu, že kdybych takhle dělal šperky, ( jako on zpívá a frázuje) žral bych trávu od silnice a pil vodu z rybníka. Reálně je ale asi i on v Čechách úspěšný a proto je to měřítko vnitřního uspokojení značně pokřivené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, zceyee napsal:

@long to jsou začátky rapu v čechách, netřeba to brát vážně, poslouchal jsem to když to vyšlo a mam ty starý věci furt rád. S Tvym vnímáním žebříčku úspěšnosti jsem za jedno, jako ve spoustě dalších věcí. Já ti chtěl jen zkazit náladu. :D

 

 

Nepovedlo se ti to 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 10. 2022 v 5:06, long napsal:

Mě krom toho, že mi  není po těle úplně nejlépe, vše těší.

Rodina,pozemek na chatu (karavan), auto, zase hodinky, práce a je toho daleko víc. Jsem spokojenej parchant a mám víc než si zasloužím!

Krásně napsáno 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřte nebo ne, bezpřísavkovej nešplahajíci gekončík kterého dcera postrádala od 13. Října se po 3 týdnech našel - zalezlej v úložišti kabátů co má opice nad postelí, ve které se jí tehdy “ztratil”. Živ a zdráv, teda pokud nepočítám pohublý ocásek ze kterého nejspíš doteď trávil tuk nastřádaný na horší časy. Hlavně že baby místo úklidu už třetí týden obviňovaly chudáka hluchého líného senilního a téměř bezzubého jezevčíka, že ubohého uprchlého ještěra ulovil, zakousnul a sežral…🦎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...