Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, zceyee napsal:

Ja bych pockal co nam k tomu rekne@Jezevcik2.

Ten náš "ještěrkovrah" je teda černej a hladkosrstej - ale když mu vyhládne, nakecá toho (podobně jako někteří zdejší) celkem dost... :whistle:
image.jpeg.7c2b2daa55e13ffee1c9fb7537cf0236.jpeg

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... se mi asi včera povedlo opravit hodinky. Poprvé v životě jsem komplet rozebral a zase složil strojek. Seiko 7002. Hodinky se náhodně zastavovaly a teď jdou! Provedl jsem odborný servis profouknutím 🙂 a vyčistil vše, co bylo zasrané. Radost byla dvojnásobná, protože se mi povedlo ztratit "vačku", co překlápí datum a našel jsem ji na zemi uprostřed jiné místnosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před půl hodinou se na mě moje paní pěkně podívala a jestli bych šel se psem. Seděl jsem v kraťasech u televize, tak jsem si jen natáh mikinu, vzal crocsáky, narazil na palici sluchátka, houknul na čokla a šlo se. Von byl na volno, ochcal, co se dalo, z baráků jen sem tam někde svítilo okno, já si vykračoval a přes venčení odzpíval Ať seš punk a Modlitbu pro partu od Tří sester, Bosorku a Nie sme zlí od Elánu a Ona je madona od Robo Grigorova. A docela nahlas. A bylo mi všechno u prdele. Přišel jsem dom, nalil si panáku  Taliskeru a jdu dokoukat Tarzana v angličtině, abych si promrskal svoji bídnou angličtinu. 9. listopad. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úloha nemá řešení, viz.  internety.

 Na rybníce se udělal vír a nad rybníkem také letěl výr. Oba v...ry se podařilo zachytit na fotografii. Podobně: Špaček si na bidle u stromu udělal bydlo. Při větru obě b...dla spadla.

„Obě konstrukce jsou pravopisné hříčky, které nemají uspokojivé řešení. Patrně ani nepopisují reálné situace, byly vytvořeny jen na základě úvahy o způsobech, možnostech a mezích zápisu příslušných slov,“ říká Martin Prošek, ředitel Ústavu pro jazyk český AV ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, geometr napsal:

U oběda a husy, viď?

Ne, pracovníma dotazama charakteru 5ti letého dítěte a ne vedoucího odboru či radního pro dopravu ( jen namátkou jmenováno ). Husa bude snad doma. Ale co? Je pátek, aspoň něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mě potěšil děda, když se ho paní redaktorka místních novin ptala na jeho recept na dlouhověkost. Tak prý hodně jezdit na služebky, žít nezřízeným nočním životem, nevyhýbat se přítomnosti žen a mít doma tolerantního anděla, který mu to všechno nakonec odpustí. Tak všechno nejlepší dědo k tvým stým narozeninám, seš borec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, kral083 napsal:

Dneska mě potěšil děda, když se ho paní redaktorka místních novin ptala na jeho recept na dlouhověkost. Tak prý hodně jezdit na služebky, žít nezřízeným nočním životem, nevyhýbat se přítomnosti žen a mít doma tolerantního anděla, který mu to všechno nakonec odpustí. Tak všechno nejlepší dědo k tvým stým narozeninám, seš borec!

Respekt 🙏

Mnoga ljeta, živijó! Vsechno nejlepsi dedovi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...