Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Hola Chronopacienti,

Nevím jestli to patří sem a nebo do vlákna  vedle, ale jakýmsi přirozeným vývojem od roku 1988 ( tady jsem od 2006) jsem dospěl k závěru, že existují ještě i jiné věci než hodinky a zjistil jsem, že mě již nežene dopředu touha po dalších hodinkách.

El Primero od Zenith jsem tak jako Sping Drive od Seiko, oboje díky dokonalosti stroje, ale i celkovému zpracování chtěl a nyní jsem spolu s jinými kousky maximálně spokojen a saturován.

Nekončím, hodinky mě stále berou a obdivuji na nich mnoho detailů, průřezem všech značek od Casio G-Shock až po legendy jako jsou Rolex Suby, ale jsem prostě nyní spokojený parchant. Mám víc než si zasloužím!

 

Konec hlášení 🙂

21778.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, long napsal:

Hola Chronopacienti,

Nevím jestli to patří sem a nebo do vlákna  vedle, ale jakýmsi přirozeným vývojem od roku 1988 ( tady jsem od 2006) jsem dospěl k závěru, že existují ještě i jiné věci než hodinky a zjistil jsem, že mě již nežene dopředu touha po dalších hodinkách.

El Primero od Zenith jsem tak jako Sping Drive od Seiko, oboje díky dokonalosti stroje, ale i celkovému zpracování chtěl a nyní jsem spolu s jinými kousky maximálně spokojen a saturován.

Nekončím, hodinky mě stále berou a obdivuji na nich mnoho detailů, průřezem všech značek od Casio G-Shock až po legendy jako jsou Rolex Suby, ale jsem prostě nyní spokojený parchant. Mám víc než si zasloužím!

 

Konec hlášení 🙂

21778.jpg

Pekne napísané👌,ja som včera doplnil posledný kúsok do zbierky a dúfam že už končím, pretože mám tiež toho viac ako si zaslúžim🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem velký a malý techničák od Fábie.

4 auta v rodině, jedno já, jedno žena, dvě si točili dcery mezi sebou, plus si občas půjčily naše. U třech stabilně malý techničák a pojistka v autě,  u Fábie( je nejstarší dcery) jsem to předpokládal taky. 

Minulý týden koukám na značku, že končí technická, tak jí říkám, ať donese techničáky, že to zařídím. Nenašla je, prý je mám já 🙂 odjela do školy, a že se můžu podívat v jejím pokoji, ale že je fakt nemá. Nad stolem má polici se šanony - důležité, dovolená, čínština.......

Oba techničáky byly v šanonu čínština🤦‍♂️

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, long napsal:

Hola Chronopacienti,

Nevím jestli to patří sem a nebo do vlákna  vedle, ale jakýmsi přirozeným vývojem od roku 1988 ( tady jsem od 2006) jsem dospěl k závěru, že existují ještě i jiné věci než hodinky a zjistil jsem, že mě již nežene dopředu touha po dalších hodinkách.

El Primero od Zenith jsem tak jako Sping Drive od Seiko, oboje díky dokonalosti stroje, ale i celkovému zpracování chtěl a nyní jsem spolu s jinými kousky maximálně spokojen a saturován.

Nekončím, hodinky mě stále berou a obdivuji na nich mnoho detailů, průřezem všech značek od Casio G-Shock až po legendy jako jsou Rolex Suby, ale jsem prostě nyní spokojený parchant. Mám víc než si zasloužím!

 

Konec hlášení 🙂

Super 🙏 Mám pocit, že všechny z nás po dlouhých letech hledání čeká stejná hodinková nirvána. Už jsem hodně, hodně blízko... hodně, ještě jedny poslední a pak už snad...😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super  Mám pocit, že všechny z nás po dlouhých letech hledání čeká stejná hodinková nirvána. Už jsem hodně, hodně blízko... hodně, ještě jedny poslední a pak už snad...
A pak to vsechno prodas a zacnes znovu od zacatku

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Emiliano napsal:

Tak pokud se jedná o sběratelskou vášeň, tak by měly zůstat oba, ne? 

No, právě, tahle možnost se nabízí nejvíce. Ale vzhledem k tomu, že mám ještě nějaké altky a sopránky,  tak mi bylo doma naznaceno, že bych to neměl přehánět 🙂 ale oba hrají tak skvěle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...