Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

V 26. 11. 2022 v 18:21, African napsal:

Kůrovec, těžba dřeva, celý listopad 😑

Počkej, počkej, byl jsem tam minulej týden a mělo to být do 18.11. ono se to prodloužilo? I tak to tam bylo pecka a "přehlídl" jsem asi 20x červenou pásku.

Abys mi věřil 🤣

IMG-20221121-WA0032.jpg

IMG-20221121-WA0027.jpg

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kuncák7 napsal:

Počkej, počkej, byl jsem tam minulej týden a mělo to být do 18.11. ono se to prodloužilo? I tak to tam bylo pecka a "přehlídl" jsem asi 20x červenou pásku.

Abys mi věřil 🤣

 

Krásný jste to měli, houbičky...jinak ano, zákaz je prodloužený minimálně do 30.11. dle počasí a co vím tak nestíhají. Se docela divím, že Vám nad hlavou nelítal vrtulník , když bylo tak hezky. Ona tam prý lítá nějáká ruská stará mrazka a každou chvíli se jim netočí vrtule 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro před rokem jsem byl na výstavě betlémů, přítelkyně i něco menšího nakoupila, celkově mě to zaujalo. Tak až teprve teď jsem se k tomu dostal, sehnal nakoupil jsem nějaký náčiní a materiál a poprvé něco maličkýho vyřezal podle videa na YouTube. Tak mě to celkem potěšilo, a dětem se to taky moc líbí 🙂

717E9627-D9FC-45BA-B38B-6039C231D915.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2022 v 22:20, Waya03 napsal:

Skoro před rokem jsem byl na výstavě betlémů, přítelkyně i něco menšího nakoupila, celkově mě to zaujalo. Tak až teprve teď jsem se k tomu dostal, sehnal nakoupil jsem nějaký náčiní a materiál a poprvé něco maličkýho vyřezal podle videa na YouTube. Tak mě to celkem potěšilo, a dětem se to taky moc líbí 🙂

717E9627-D9FC-45BA-B38B-6039C231D915.jpeg

Orel ? 🙂

 

A teď vážně, jestli liška tak dost dobrý.

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A potěšilo mě to, že jestli vše vyjde pojedu na půl den za kamarádem do jižních Čech, co ho moc berou hodinky a není ani tady u nás na CH ( myslím)

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 11. 2022 v 22:20, Waya03 napsal:

Skoro před rokem jsem byl na výstavě betlémů, přítelkyně i něco menšího nakoupila, celkově mě to zaujalo. Tak až teprve teď jsem se k tomu dostal, sehnal nakoupil jsem nějaký náčiní a materiál a poprvé něco maličkýho vyřezal podle videa na YouTube. Tak mě to celkem potěšilo, a dětem se to taky moc líbí 🙂

717E9627-D9FC-45BA-B38B-6039C231D915.jpeg

Pecka ! Mas na to nejaky spesl drevo nebo muze jeden popadnout prvni polinko, co ma po ruce ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@longJojo je to liška 😄 Předtím jsem ještě zkusil prase, ale povedlo se mi jen takový co vypadá jako z Minecraftu.

@honza71@warann Ano, je to lipové dřevo, objednal jsem si nějaký špalíčky z eshopu BeaverCraft. Mají tam od stejné značky i nože, na YouTube jsem viděl nějaký video kde chlapík tvrdit že ta cenová kategorie nožu BeverCraft je asi tak to nejlevnější co by mohl doporučit. Jinak už tak před půl rokem jsem pořídil do kapsy zavírák se dvěma čepelemi FLEXCUT WHITTLIN' JACK a ten taky řeže dobře. Asi se dá řezat lecjakým nožem, většinou uhlíkovkou a musí to být jako břitva jinak se natrápíš. Přibrušuješ pak na kůži s pastou každých třeba 20 minut. Toť teorie pomalu v mém případě převáděná do praxe 🙂 Zkusil jsem něco vyřezat i z kusu smrkové latě z hobymarketu a taky to šlo, prostě jen to asi nesmí bejt pro začátek moc tvrdý dřevo jako ořech a tak. Kamarád co se řezbařině věnuje mi radil projít se někde lipovou alejí, posbírat nějaký spadlý větve, vysušit a pustit se do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...