Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 56 minutami, Americkej napsal:

To mnohem lépe řeší kombinace "úsměv-čokoláda-neodbytnost".

Přesně. 👍 proto píšu, že někdy dožadovat se práva zuby nehty bývá kontraproduktivní... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za nas bylo učení plavání jak ty hodné tety měly 3 metrovou dřevěnou tyč a když už ses moc topil tak ti ji podala 🤣. Náš mladý se dřív potápěl než plaval, naučil se to v chorvatsku. Moji drahou jsem naučil plavat ve 46 letech taky v chorvatsku v bazénu 🤣 ja plavu, já plavu ty slzy štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, M3maniac napsal:

Tak za nas bylo učení plavání jak ty hodné tety měly 3 metrovou dřevěnou tyč a když už ses moc topil tak ti ji podala 🤣. Náš mladý se dřív potápěl než plaval, naučil se to v chorvatsku. Moji drahou jsem naučil plavat ve 46 letech taky v chorvatsku v bazénu 🤣 ja plavu, já plavu ty slzy štěstí.

Pražačka a první lekce plavání na ZŠ... a přesně pitomí plavčíci a plavčice s tyčí... V té části Prahy je z toho kolektivní trauma u 40-50 letých chlapů a ženských...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych všem doporučil jít s prckem do plavaní batolat nebo jak se to jmenuje. Myslím, že to malému hodně pomohlo. Ve 4 letech jsme přijeli do Chorvatska a bezhlavě se potápěl pro kameny a mušle, vůbec se te vody nebál, ale to už asi nestihneš. Držím palce ať to dobře dopadne🍀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, M3maniac napsal:

Ja bych všem doporučil jít s prckem do plavaní batolat nebo jak se to jmenuje. Myslím, že to malému hodně pomohlo. Ve 4 letech jsme přijeli do Chorvatska a bezhlavě se potápěl pro kameny a mušle, vůbec se te vody nebál, ale to už asi nestihneš. Držím palce ať to dobře dopadne🍀

Obě dvě děti začaly chodit ve stejném věku (cca rok) do stejného bazénu na stejné kurzy - dcera se i přes určitá období odporu dostala do výše uvedeného stavu, mladší syn to sabotoval od začátku na 100%. No a když se to nepodařilo vyřešit, tak jsme to po několika měsících vzdali, občas se mu připomeneme, ale prostě NE, NE a NE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ti moji vodu milovali od mala. Ve vane, u vodnika na koupaku, v kyblu u garaze… Ale jakmile meli sundat rukavky, tak prisel blok a konec. 
Edit: pravda, ten batoleci moment jsme asi prosrali

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...