Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Dnes slaví moje manželka  narozky- 50. Tak jako velkej "romantik" nebudu nic vymýšlet. Takže 50 růží 🤣

 

Že přeji hodně zdraví, manželka má stejný den jak náš kluk, už chystáme párty :cheers:

DSC_4043~4.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, safi napsal:

@African: Dobře vy! 

Dík 🙏 Je to strašný fičák, přesně pamatuji když mě do Afriky v šest ráno volala manželka, máš kluka... bohužel jsem to tenkrát o dva dny prošvihnul...holku už jsem zvládl odrodit sám 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, safi napsal:

jako sám sám? 

Ne, ne, to jsem samozřejmě vtipkoval 😆 Kdyby nešlo jinak, asi bych se kousnul, ale upřímně nejsem zrovna zastáncem různých pokusných porodů doma ve vaně, na koni nebo na balkóně 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uuff, tak to jsi mě uklidnil. Já byl u druhého dítěte málem porodníkem. Jeli jsme do porodnice. Tam udělali vyšetření a  řekli.. moooooře času, jedte domů. Dojeli jsme domů a začalo to..

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, safi napsal:

Uuff, tak to jsi mě uklidnil. Já byl u druhého dítěte málem porodníkem. Jeli jsme do porodnice. Tam udělali vyšetření a  řekli.. moooooře času, jedte domů. Dojeli jsme domů a začalo to..

Ty vogo, to je jako dobrý stresík, dokážu si to živě představit 😅 Tak jste to stihli zpátky nebo doma?

To hopa a Gustaf: Děkuji moc, kluk úplně hotovej, tak si myslím že gůd, navíc velmi chutný 👍

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vezl zenu pri prvnim diteti do porodnice v jednu rano nakladakem, protoze nic jinyho zrovna doma nebylo. Jen jsem se bal abych to z ni nevyklepal uz po ceste

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...