Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, African napsal:

Ty vogo, to je jako dobrý stresík, dokážu si to živě představit 😅 Tak jste to stihli zpátky nebo doma?

To hopa a Gustaf: Děkuji moc, kluk úplně hotovej, tak si myslím že gůd, navíc velmi chutný 👍

 

Přijedeme z porodnice domů a manželka, že už to podruhé do porodnice nedá, dala si sprchu a pak se jen zhroutila na podlahu s tím, že to už začalo. Naštěstí u nás už byla babička  ,která vzala ven dceru. Volám rychlou, vysvětluju, že nás právě poslali z porodnice domů a že začal porod a že ať sebou hoděj, protože to je všechno v pr.... Za 10-15 minut dorazila rychlá i terénní žlutý mercedes s doktorkou (dopolední zácpa). Napřed, že zkusí odrodit v koupelně, ale na to si doktorka netroufala, pak že to zkusí dojet sanitkou, kde během 10 min. cesty 2x stavili uprostřed křižovatky, že to odrodí tam, pak že kluk přijde na svět v porodnici ve výtahu a nakonec ji stačili ještě dovézt na sál, kde bylo za 2 minuty vše hotovo 🙂 

Já jsem si to pak chtěl s nimi v porodnici vyříkat, ale když držíš mrňouse v náruči, tak si ten den už nechceš kazit a co já vím, třeba se to vše posunulo tou jízdou domů. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, safi napsal:

Přijedeme z porodnice domů a manželka, že už to podruhé do porodnice nedá, dala si sprchu a pak se jen zhroutila na podlahu s tím, že to už začalo. Naštěstí u nás už byla babička  ,která vzala ven dceru. Volám rychlou, vysvětluju, že nás právě poslali z porodnice domů a že začal porod a že ať sebou hoděj, protože to je všechno v pr.... Za 10-15 minut dorazila rychlá i terénní žlutý mercedes s doktorkou (dopolední zácpa). Napřed, že zkusí odrodit v koupelně, ale na to si doktorka netroufala, pak že to zkusí dojet sanitkou, kde během 10 min. cesty 2x stavili uprostřed křižovatky, že to odrodí tam, pak že kluk přijde na svět v porodnici ve výtahu a nakonec ji stačili ještě dovézt na sál, kde bylo za 2 minuty vše hotovo 🙂 

Já jsem si to pak chtěl s nimi v porodnici vyříkat, ale když držíš mrňouse v náruči, tak si ten den už nechceš kazit a co já vím, třeba se to vše posunulo tou jízdou domů. 

Tak to bylo dobré dobrodružství, hlavně že všechno dobře dopadlo 👍 Bych zobnul tak deset Neurolů 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, safi napsal:

... Já jsem si to pak chtěl s nimi v porodnici vyříkat, ...

Dobře, žes to neudělal. Kazil by sis pěknou chvíli a ještě byl za vola 😉 Ono to občas v medicíně fakt neběží dle očekávání. Nebo jak se říká - pacienti nemaroděj podle učebnic...

Já to měl u prvního prcka dost podobně. A to se o nás staral celý těhotenství až do porodu můj kamarád- primář, zkušenej porodník. Taky nás poslal dom a když jsme se obratem vrátili, tak se mi smál že hysterčím, dokud ji nevyšetřil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, safi napsal:

Přijedeme z porodnice domů a manželka, že už to podruhé do porodnice nedá, dala si sprchu a pak se jen zhroutila na podlahu s tím, že to už začalo. Naštěstí u nás už byla babička  ,která vzala ven dceru. Volám rychlou, vysvětluju, že nás právě poslali z porodnice domů a že začal porod a že ať sebou hoděj, protože to je všechno v pr.... Za 10-15 minut dorazila rychlá i terénní žlutý mercedes s doktorkou (dopolední zácpa). Napřed, že zkusí odrodit v koupelně, ale na to si doktorka netroufala, pak že to zkusí dojet sanitkou, kde během 10 min. cesty 2x stavili uprostřed křižovatky, že to odrodí tam, pak že kluk přijde na svět v porodnici ve výtahu a nakonec ji stačili ještě dovézt na sál, kde bylo za 2 minuty vše hotovo 🙂 

Já jsem si to pak chtěl s nimi v porodnici vyříkat, ale když držíš mrňouse v náruči, tak si ten den už nechceš kazit a co já vím, třeba se to vše posunulo tou jízdou domů. 

Wau, no díky bohu to dobře dopadlo. Mladá mě přemluvila ať jsem u porodu ale moc se nedařilo a šlo to blbě, malej byl macek 4,20 a šel ven kleštěma a v ten okamžik mě vyhodili za dveře a byl jsem z toho v pí… a bál se o ně. Pak si pamatuji jen tatínku máte syna ….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, M3maniac napsal:

Wau, no díky bohu to dobře dopadlo. Mladá mě přemluvila ať jsem u porodu ale moc se nedařilo a šlo to blbě, malej byl macek 4,20 a šel ven kleštěma a v ten okamžik mě vyhodili za dveře a byl jsem z toho v pí… a bál se o ně. Pak si pamatuji jen tatínku máte syna ….

To bych se tam asi složil. Já byl tehdy v háji jen do okamžiku, než dorazila rychlá i s doktorkou. 

Hlavně že to i u vás dobře dopadlo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi asi nepomůžeš, jestli je v Jizerkách dost sněhu. Hlavně mě zajímá Ještěd. Až do Špindlu se mi nechce
Minuly sobotu pripadlo v Jizerkach (Smrk) 20 cisel, tipnul bych ze tam snih dneska bude.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...