Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 17 minutami, filo-boxer napsal:

Ať se propadnu do západního Německa, jestli jsou ty rolády echt. 

Nad tím jsem neuvažoval..... Myslíš, že jsou fake? 

EDIT: teď jsem se ještě jednou podíval -  kyklop a datum mi přijdou divné. 

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, vzduch napsal:

 Ono je mi to asi jedno, synek je bude mít jako památku na strejdu ať jsou pravé či levé🙂

No, ještě to uvaž. Pokud jsou levý (což předpokládám), jestli je to vhodná připomínka. Řekl bych, že ty Citizeny budou pro tenhle účel vhodnější. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě právě trochu jo. Semafor je tam cca rok a zkoušet tohle? Takhle provizorně dělanej kruháč je matoucí ( navíc tam píšou, že na místě jsou max tukance ), tímhle se trochu bojím o ty chodce. Jinak se přiznám, že místo znám jen letmo ( jel jsem tam max dvakrát ) a asi budeš blíž pravdě. Jen mě to ale trochu rozesmálo ( profesní deformace ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

34 minutes ago, kuncák7 said:

Mě právě trochu jo. Semafor je tam cca rok a zkoušet tohle? Takhle provizorně dělanej kruháč je matoucí ( navíc tam píšou, že na místě jsou max tukance ), tímhle se trochu bojím o ty chodce. Jinak se přiznám, že místo znám jen letmo ( jel jsem tam max dvakrát ) a asi budeš blíž pravdě. Jen mě to ale trochu rozesmálo ( profesní deformace ).

Jo, to chápu. Ale značený je v zásadě dobře, je tam zúžení ze dvou do jednoho pruhu před tím samotným uspořádáním. Ten kruhák je samozřejmě z těch panduláků poměrně nevýraznej, ale je tam cedule. Obecně je spíš problém v tom, že lidi na Vysočině jezdí jak ponocný :D (čest výjimkám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...