Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

wow, snehu je dost? Uzivejte 🙂

Žádný, pouze v kopcích a na sjezdovkách. Dneska jsem s klukem trajdal po Mondsee a tam normálně v tričkách lidi a někteří v kraťasech, to jsem v únoru upřímně nikdy neviděl 😬

DSC_4142.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ajaj napsal:

Závidím 👍 já už se smířil, že klacky už uklidím do sklepa. Na druhou stranu s letošním rokem spokojenost, skoro 2,5 týdne na lyžích

Pěkné. To jsem zažíval co by pedagog, ale kdeže ty loňské sněhy jsou.🥲 Krásné to byly časy. Stáří je tu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Paw napsal:

@African My byli minulej tejden vedle u Wolfgangsee. Na kopcích větší teplo než v údolích. Kdybyste nevěděli co, tak si vyjeďte na Postalm. Btw Hangar 7 v Salzburgu znáš?

Díky za tip :cheers: Jsme na Dachstein west a navíc nezbude bohužel čas, jinak Red Bull známe, byli jsme tam rok po roce už dvakrát....pecka to tam je, děti nejvíc hotový z výtahu a ze záchodů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mě velice potěšila situace, která je normálně hodně stresujici- pan za volantem na mě vyběhl v garážích a že mi naloží, řval na mě a utrousil- frajere, je ti minimalne o 15 let míň než mě. Tak jsem se ho optal, kolik mu je a když řekl, že 53, tak jsem se začal smát. Byl starší o 3 roky 🤣. Nakonec k ničemu nedošlo, nikdo nechce vidět dva starý blbce, jak se rvou. Takže to upravilo poplácání po zádech a mě to polechtalo ego 🤣.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, kuncák7 napsal:

Dnes mě velice potěšila situace, která je normálně hodně stresujici- pan za volantem na mě vyběhl v garážích a že mi naloží, řval na mě a utrousil- frajere, je ti minimalne o 15 let míň než mě. Tak jsem se ho optal, kolik mu je a když řekl, že 53, tak jsem se začal smát. Byl starší o 3 roky 🤣. Nakonec k ničemu nedošlo, nikdo nechce vidět dva starý blbce, jak se rvou. Takže to upravilo poplácání po zádech a mě to polechtalo ego 🤣.

Ale jo, taky mám dycky radost když se vykecám z přesdržky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Tak tohle je něco, co naprosto nemusím - jsem starší, takže nic neumíš a nevíš a ještě ti můžu dát klidně do držky. To je přesně to, co mě dokáže vytočit. Nikdy jsem se takto k mladším nechoval a když to na mě někdo starší zkusí, tak se se zlou potáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Chilliluk napsal:

Tak tohle je něco, co naprosto nemusím - jsem starší, takže nic neumíš a nevíš a ještě ti můžu dát klidně do držky. To je přesně to, co mě dokáže vytočit. Nikdy jsem se takto k mladším nechoval a když to na mě někdo starší zkusí, tak se se zlou potáže.

Jasný, já to beru ale tak, že mě považoval za o hodně mladšího a polichotilo to ( jinak jsem našlapavací ), tohle mě ale fakt rozesmálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...