Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

V 27. 2. 2023 v 8:53, safi napsal:

Jakože tramping je více o samotném táboření, partě a zpěvu na kytaru u táborového ohně? A snaha být co nejblíže přírodě?  

Turistiku si uděláš hezkou, trampink je pravidlama nejsvázanější věc jakou znám. Sorry trempové 🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže něco na způsob - potřebuji si vyčistit hlavu, ale místo masáže a klidného koutku v čajovně a studiu Bible si radši zaplatím x-násobek domině, aby mě spoutaného zbičovala a já si pak vážil, že po týdnu už můžu sedět? 

OK.... jak se říká.. někdo rád vdolky, někdo ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vůbec chodí aktuálně v Brdech? Přespávání je vážně tak hlídaný? Údajně kontroly, termokamery apod.? Nebo to už nějak vyšumělo, či to je jen pro určitý části Brd?

Upraveno uživatelem Steke_m
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Steke_m napsal:

Jak to vůbec chodí aktuálně v Brdech? Přespávání je vážně tak hlídaný? Údajně kontroly, termokamery apod.? Nebo to už nějak vyšumělo, či to je jen pro určitý části Brd?

Na malejch pohoda a na velkejch musíš být dál od cesty, aby nedolétl dron.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2023 v 23:18, safi napsal:

Takže něco na způsob - potřebuji si vyčistit hlavu, ale místo masáže a klidného koutku v čajovně a studiu Bible si radši zaplatím x-násobek domině, aby mě spoutaného zbičovala a já si pak vážil, že po týdnu už můžu sedět? 

OK.... jak se říká.. někdo rád vdolky, někdo ....

🤣líp bych to nenapsal 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2023 v 23:11, nickolas napsal:

Turistiku si uděláš hezkou, trampink je pravidlama nejsvázanější věc jakou znám. Sorry trempové 🍻

Hele sorry, ale vysvětli mi to.

Tramp/vandrák/čundrák/amík jsem od konce sedmdesátých. A nic svobodnějšího jsem v životě nezažil. Vždy jsem si dělal a dodnes dělám jen to co chci.

V čem je to svázané? Fakt mi to zajímá?

Já jedu kam chci, s kým zrovna chci a vezmu si na sebe, co zrovna chci podle nálady.

A tím myslím od Šumavy k Tatrám - jednou jedu jako amík a podruhé v manšestru a vlněném saku a s cilyndrem. Prostě podle nálady a nápadu.

A amíckejch modelů mám asi sedm a taky je podle nálady střídám. A stejně mně lidi okolo mne berou takového, jaký jsem a je jim jedno, co zrovna mám na sobě.

Naopak je za mne v trampingu absolutní svoboda.

Nic mne nesvazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Honza.manta @Lynx12 chlapi, předem jsem se omluvil a trošku si zapřeháněl. Mám trošku zkušenost s jednou T.O. ze které ten můj koment vychází. A když vidím, jak se tam hádají, co se může, co se nemůže, kterým směrem postavit oheň, jak širokou sirkou ho zapálit, kolik kruhů kolem něj postavit… Někdo tomu říká pravidla, někdo tradice, ale jsou lidi kteří se o tom dokážou hádat hodiny. 
Nadsázka chlapi! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, nickolas napsal:

@Honza.manta @Lynx12 chlapi, předem jsem se omluvil a trošku si zapřeháněl. Mám trošku zkušenost s jednou T.O. ze které ten můj koment vychází. A když vidím, jak se tam hádají, co se může, co se nemůže, kterým směrem postavit oheň, jak širokou sirkou ho zapálit, kolik kruhů kolem něj postavit… Někdo tomu říká pravidla, někdo tradice, ale jsou lidi kteří se o tom dokážou hádat hodiny. 
Nadsázka chlapi! :cheers:

Jo, to se někde může vyskytovat... a proto jsem odjakživa samotář... i když to občas zkoušeli, do žádné osady mne nenalákali...

P.S. Použil jsi špatného smajlíka, tak to vypadalo vážně 😄 

P.S.2 Ve Tvém okolí jsem se naposledy toulal v´89... https://tsbumbac.rajce.idnes.cz/Stare_fotky_VII_-_Jeseniky%2C_zari_1989/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, nickolas napsal:

@Honza.manta @Lynx12 chlapi, předem jsem se omluvil a trošku si zapřeháněl. Mám trošku zkušenost s jednou T.O. ze které ten můj koment vychází. A když vidím, jak se tam hádají, co se může, co se nemůže, kterým směrem postavit oheň, jak širokou sirkou ho zapálit, kolik kruhů kolem něj postavit… Někdo tomu říká pravidla, někdo tradice, ale jsou lidi kteří se o tom dokážou hádat hodiny. 
Nadsázka chlapi! :cheers:

Proto jezdím sám, nebo si vybírám, s kým pojedu.

Když už se dostanu ven, tak si to užívám a nenechám se ničím svazovat/omezovat. Kdyby to nastalo, beru pingl a jdu někam jinam - les je veliký a prostorný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Honza.manta napsal:

Proto jezdím sám, nebo si vybírám, s kým pojedu.

Když už se dostanu ven, tak si to užívám a nenechám se ničím svazovat/omezovat. Kdyby to nastalo, beru pingl a jdu někam jinam - les je veliký a prostorný.

Přesně 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...