Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Mě dnes dostala Alza...objednal sem k padesátinám kámošovi co se mnou lezl minulý rok v Nepálu knížku, a říkám no ty vóle ta je ale fajnová, tu budu chtít taky. Škoda jen že přišla pochroumaná, ale co, nechám si ji a objednám kámošovi novou. Manželka mi dala hned čouda, ať ji vrátím a objednám zrovna dvě, ale za ty prašule ať jsou v pořádku, že mi ji dá k svátku. Pošlu reklamaci na Alzu, fotky, kdesi cosi a chvilku na to volá nějaká sympatická žába, že mám knížku ekologicky zlikvidovat a že posílají peníze. Říkám jak jako ekologicky zlikvidovat, jako vyhodit takovou krásnou knížku jenom proto že je odřená? Holka mrtvá smíchy a že prý mám tedy pěkný dárek, posílat zpátky že nemám, no tedy 🙏 Prašule na cestě, nová knížka na cestě, a .....happiness jak sviňa 😆

DSC_4292.JPG

DSC_4294.JPG

DSC_4300~3.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Honza.manta napsal:

20230313_221608.jpg

Krásné vybaveni máte, ja jsem mel před čtyřiceti lety  neforemné ČR tele. Celtu W. H.  lamaná skala ve které jsem měl zabalený spacak. Měli jsme s kamarády 4 celty W . H. s kterych se dal postavit stan pro 4 lidi. Jedna trojuhelniková celta mohla taky posloužit jako pláštěnka jako pončo.( Jinak těch trojúhelníkových celt, z kterych se dal postavit stan bylo 16 druhu, pro každý typ lesa jiny). To byly časy.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Hudson10 napsal:

Krásné vybaveni máte, ja jsem mel před čtyřiceti lety  neforemné ČR tele. Celtu W. H.  lamaná skala ve které jsem měl zabalený spacak. Měli jsme s kamarády 4 celty W . H. s kterych se dal postavit stan pro 4 lidi. Jedna trojuhelniková celta mohla taky posloužit jako pláštěnka jako pončo.( Jinak těch trojúhelníkových celt, z kterych se dal postavit stan bylo 16 druhu, pro každý typ lesa jiny). To byly časy.. 

Já před více než čtyřiceti lety začínal s německým teletem - batoh úplně na hov... 

No a celoživotně když celta, tak kosák. Dneska lehounká plachta a na léto kosák pod sebe a na zimu plachta a žďárák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Honza.manta napsal:

Já před více než čtyřiceti lety začínal s německým teletem - batoh úplně na hov... 

No a celoživotně když celta, tak kosák. Dneska lehounká plachta a na léto kosák pod sebe a na zimu plachta a žďárák.

Ty batohy telata byly na houno, ale hodily se k trampskemu kostýmu.. Muselo se něco vydržet.. Lepší než pul hodiny balit US tornu.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...