Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

tak na Androidu mám zatím asi smůlu. Teď jsem objednával další balíček a u zásilky mám jen napsáno "přineste zásilku na podací místo" a možnost zobrazení hesla s QR kódem. Apka aktuální. Tak nic, půjdu zase kousek dál 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to asi můžu napsat- nenadálá kontrola pro mě dopadla dobře. Asi je to i tím, že se na mě nějak zapomnělo -)). To, že na určité úkony nemám "úřednické" vzdělání ( to platí na všechny mé kolegy z odboru ), to mě osobně vůbec netrápí, s tím ať si láme hlavu někdo jinej. Ale stejně si musím ulevit - ten novej kontrolor, to je ale k.k.t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 3. 2023 v 17:08, tarmi napsal:

tak na Androidu mám zatím asi smůlu. Teď jsem objednával další balíček a u zásilky mám jen napsáno "přineste zásilku na podací místo" a možnost zobrazení hesla s QR kódem. Apka aktuální. Tak nic, půjdu zase kousek dál 🙂

 

Jop. Zatim jen pro iOS. Ale pry na Android na tom pracujou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě mi přistál doma řemen z dobročinné slosovačky, čímž bych chtěl poděkovat všem přispěvatelům, i pořadatelům za nápad, ochotu, a vůli pomáhat druhým 🙃. Neméně za prostor na fóru, platformu, kde je možné nabídnout, i dostat trochu lidskosti, v dnešním nelidské době. Díky všem, hodně sil kolegovi i jeho rodině🍀@El Nano@prischera@HondzaX

IMG_20230317_115549.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, nizkotucnytvaroh napsal:

Právě mi přistál doma řemen z dobročinné slosovačky, čímž bych chtěl poděkovat všem přispěvatelům, i pořadatelům za nápad, ochotu, a vůli pomáhat druhým 🙃. Neméně za prostor na fóru, platformu, kde je možné nabídnout, i dostat trochu lidskosti, v dnešním nelidské době. Díky všem, hodně sil kolegovi i jeho rodině🍀@El Nano@prischera@HondzaX

IMG_20230317_115549.jpg

A jak k těm hodinkám ten řemen sedí ... 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 3. 2023 v 13:16, Pandera napsal:

A jak k těm hodinkám ten řemen sedí ... 👍

Díky 🙃🍻!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Den dovolený, tak si zajedeme na výlet. Auto ztrácí výkon, ač včera vše ok, ukazuje problém se žhavením. Mám před očima výměnu žhavicích svíček, turbo v zadeli,... .  Takže k mechanikovi. Svině kuna, za jeden den, kdy jsem parkoval jinde, tak dala hadičky, mezi zástupem jiných aut. Oprava na 5 minut a zadarmo ( hadičky zaplatil zákazník přede mnou). Uff, nakonec potěšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Lynx12 napsal:

 

To je sice chvályhodné, ale je to rozhodnutí jak od chytré horákyně. Tady v tom souhlasím s Haškem.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-vytoceny-hasek-z-prolhane-iihf-je-mi-na-zvraceni-dela-blbce-z-lidi-i-ruskych-sportovcu-4071141

Upraveno uživatelem Pandera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...