Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 5 minutami, mAra_ napsal:

Tak jsme se teď s dcerou (3) dohodli, že spolu sami (bez maminky) pojedeme na Jeep weekend a budeme spát v autě... Jsem zvědavý, jak tohle přežiju 🙂 Ale docela se těším, bude to naše první větší společná akce, kde budeme sami dva.

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pondělí jsem zjistil, že z karty sponzoruju drobnýma částkáma firmu na Kypru ( někdo mi při výběru z bankomatu zkopcil kartu, jinak platím vždy hotovosti, kartou max 2x ročně ). Okamžitá blokace karty a nová má dorazit do 10 dnů. Dorazila dnes. Jen koukám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, kuncák7 napsal:

V pondělí jsem zjistil, že z karty sponzoruju drobnýma částkáma firmu na Kypru ( někdo mi při výběru z bankomatu zkopcil kartu, jinak platím vždy hotovosti, kartou max 2x ročně ). Okamžitá blokace karty a nová má dorazit do 10 dnů. Dorazila dnes. Jen koukám.

Nevybírej přes tu škvíru/magnetický proužek, ale jen bezdrátově/přiložit na plošku. Na většině bankomatů už to jde.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Muffik napsal:

Nevybírej přes tu škvíru/magnetický proužek, ale jen bezdrátově/přiložit na plošku. Na většině bankomatů už to jde.

 

Zcela vážně děkuju. Já jsem v tomhle dost zabrzdenej a nerad něco měním. Tahle zkušenost mě asi vyléčila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KFL napsal:

Tohle se čte tak krásně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, TomTomTom said:

Mě zase potěšilo, že náš prezident vyrazil do Německa na motorce.

To me teda ne. Slibil, ze bude jine a kde nic tu nic. Sebepropagace jak Putler na koni nebo pri potapeni. Kdyby to aspon nebylo tak pokrytecky nafoceny. Na twitteru je hezky videt ta kolona vladnich limuzin za nim. Pronajem tech 2 motorek ochranky 144tisic na rok. Za to, ze se parkrat rocne projede. At radsi sedne do limuziny a na masine si muze jezdit v soukromi v Lanech.

Upraveno uživatelem Quarantine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teda. Relativne presny komentar na dnesni situaci ve statni sprave. I s odkazy na muj oblibeny a nadcasovy serial

A od seznamu. Jsem prijemne sokovan!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nazory-komentare-komentar-tucny-stat-vlastni-dietu-nepripusti-231159

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, TomTomTom napsal:

Mě zase potěšilo, že náš prezident vyrazil do Německa na motorce.

Ja o tom moc do hloubky nepremyslel, ale vzhledem k faktu ze ho ma zatim jeste dost lidi rado by to mohlo prinest zbrzdeni kultury represe a trochu vic tolerance k motorkarum v ocich stada. Snazil jsem se najit neco pozitivniho na tom. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každou chvilku měním kamarádům baterku, ale jen málokdy nějaký donese něco smysluplného 😅 Dnes mě potěšil kamarád že donesl Tissotky, sice nemá páru o značce, nějaké vodotěsnosti a podobných nesmyslech, vodu prý nikdy neuvidí....ale proč ne :punk: 

DSC_4568.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...