Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Od narodenia mojho syna v roku 2020 zbieram kazdy rok Macallan 18 Sherry Oak, ktore sa vydavaju ako rocne edicie a rychlo sa vypredaju. Doteraz som musel mrznut v rade od 4:00 rana pred Liquore obchodom v Kanade, aby sa mi jedna flasa usla. Tohto roku som dostal pozvanku priamo od Macallan a "dovolili" mi objednat jednu priamo od nich 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děti fňukali že už jim ta tří metrovka trampolína nestačí a teď koukám že jsem to s tou pěti m asi trochu přepískl.....no aspoň nebudou chtít větší, protože taková už asi neexistuje 🤣  Teď ještě co mi řekne manželka až přijede z výletu, jaj 🤭

DSC_4586~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Prochy68 napsal:

@African Budes to taky zkouset nebo je to jen pro deti? emoji6.png

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

No jasně že budu jumpovat :punk: Žádná salta jako děcka nešvihám, ale rád si skočím. Manželka na pohodu, uff 😅 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento týden moje návštěva úhlavního nepřítele =FÚ 🙂 Daň z nemovitosti, takhle klidné, slušné úřednice pohledat. Nejdřív jsem byl v nervech, že fronta, ale když jsem pak slyšel ty bláboly lidí, peklo. Teda ne že bych byl o mnoho lepší, ale aspoň jsem si byl vědom vlastní nevědomosti. Fakt klobouk dolů, bez dobrejch drog bych tam nevydržel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 5. 2023 v 19:56, African napsal:

No jasně že budu jumpovat :punk: Žádná salta jako děcka nešvihám, ale rád si skočím. Manželka na pohodu, uff 😅 

Ty woe, nic nezkoušej 🤣🤣. Nebo sem dlouho nic nenapíšeš 🤣🤣, znáš se 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Z. Paul napsal:

Vtipný je spis to, kdo tohle píše 😁

Vy dva jste legendy v tom si něco udělat 😁

Jenže na rozdíl od afriho mě nikdo nevyhecuje. Já si ublížím vždy promyšlene sám ( tedy teď asi manželka), on se do toho vrhne po hlavě 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kuncák7 napsal:

Jenže na rozdíl od afriho mě nikdo nevyhecuje. Já si ublížím vždy promyšlene sám ( tedy teď asi manželka), on se do toho vrhne po hlavě 🤣

Mě od toho dvojitého salta začínate odrazovat kluci, ale já se nedám 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...