Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Jj, doplacení hypo je pocit k nezaplacení. Mně to trvalo 9 let (a to tam už nebydlim). Teď zase platim alimenty, což je v zásadě taková další hypotéka (částkou dokonce vyšší) a mám to na minimálně dalších 10 let .. si nevybereš :D.

Edited by KFL

před 13 hodinami, Tobi napsal:

Konečně jsem dneškem zaplatil hypotéku🤣.

Tak si ten pocit uzij. Pro me to byl jeden z nejhezcich darku k narozkam, kdyz mi pred lety par dni pred narozkama prisel glejt z banky, ze mam splaceno a uz po me nic nechtej :)

Nekupuj hodinky a das to aj za 10.
Robím si srandu, treba si spravit radosť.

Haha, já nad tím občas přemýšlím. Jenže ony ty hodinky jsou v celkovým objemu hypotéky celkem nic. Člověk se tím nesmí nechat semlít, primární důvod proč mám hypotéku je, že jsou to v podstatě "levně" půjčený peníze a mám dobrou cashflow, ale nemám volných osm míčů :D Nicméně extrémně brzkým splácením toho moc nezískám, kromě dobrýho pocitu, reálně je lepší peníze z měsíčního obratu raději proinvestovat a vlastně i utratit.

Vím že sis dělal srandu ale občas nad tím fakt přemýšlím a sám sobě si to potřebuju ujasnit

[mention]ragu [/mention] teraz si minorehovoril presne z duše, máš správne ekonomické zmýšľanie. Pri dnešných úrokoch a vzhľadom na infláciu + zvyšovanie cien nie je zmysel to vyplácať predčasne.

Česká pošta. Opravdu! Včera odpoledne jsem podal v Praze balík a dneska dopoledne se už adresát z Moravy těšil z jeho obsahu :) 

Dnes na chvilku naposledy v práci a zítra odjezd na dovolenou. Sice je to snad poprvé pouze válečka u moře, ale stejně se těším. Snad si pak velkou dovču v září pořádně v Albánii užiju :-))))

Jirka mega radoost!!! Jak já mu to přeju, je to borec!!!!

Teď ještě Krpálek semi judo a 2 zlata tenis snad holky promění a bude to super🙌🏻