Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, mamenec napsal:

Te potesim. Myslim ze ti bude brzo naznačeno, že by to chtělo natřít radiátor(y)😀

Ty woe 🤣🤣, ty tu mas snad odposlech ne? To už mi bylo řečeno. Zrovna jsem se rozplýval nad počtem programu a jak krásně vidím z postele a přišla pecka na solar 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J dycky rikam, touhle barvou jsme je pred petatriceti lety natirali s dedeckem, navic po tve necitlive rekonstrukci, je to ta kedina vec, ktera mi ho pripomina! Uz to zafungovalo na radiatory, futra a dvere. Ted branim zachodovou misu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Ty woe 🤣🤣, ty tu mas snad odposlech ne? To už mi bylo řečeno. Zrovna jsem se rozplýval nad počtem programu a jak krásně vidím z postele a přišla pecka na solar 🤣

No twl, aby pani jak rychle prisla, tak rychle zas nesla 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Murphy97 napsal:

No twl, aby pani jak rychle prisla, tak rychle zas nesla 😂😂😂

Blbý je, že když se nad tím zamýšlím, tak má vlastně pravdu🤣. Mě to prostě jen nevadilo, neviděl jsem to. Vlastně teď teprve prozrivam 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, kuncák7 napsal:

Blbý je, že když se nad tím zamýšlím, tak má vlastně pravdu🤣. Mě to prostě jen nevadilo, neviděl jsem to. Vlastně teď teprve prozrivam 🤣

Já začínám mít pocit, že už jsi její a prozřeš s její pomocí v ještě mnoha dalších věcech. Ty si prostě potřeboval vedení 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kuncák7 napsal:

Blbý je, že když se nad tím zamýšlím, tak má vlastně pravdu🤣. Mě to prostě jen nevadilo, neviděl jsem to. Vlastně teď teprve prozrivam 🤣

Chlap potřebuje k sobě bábu, jinak se z něho stává tvor velmi divoký, to si musíme přiznat :D Jinak mě potěšilo, že mi jde dnes poslední dárek a na vánoce jest připraveno, aniž bych vstoupil nohou do nějákého z obchodů :guitar: Dal jsem i dost přednost letos zahraničním obchodům, protože když vidím co to tady na nás někteří zkouší, tak jsem to přestal dávat. Třeba helma pro kluka u nás všude 2.500,- na Slovensku 1.500,-, sluchátka 800,-, v Polsku 350,- atd., atd, navíc u nás to zboží ani není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že je hotovo. Pojďme v poledne držet minutu ticha za ztraceného kamaráda. [mention=68246]adasek[/mention] [mention=6519]Bert[/mention] Nešlo by na tu chvilku hodit fórum do černého, smutečního motivu? Nebo aspoň na pět minut vypnout?
Asi tomu nerozumím, ale to tě potěšilo nebo jsi jen kretén a dal to do jiného vlákna?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši, jeli jsme dnes ke kauflandu, před náma větmanec v bently. Už zdálky vidím, do přechodu už skoro vlezený chlapík o berli. Sice to neklouzalo, ale borec měl evidentně strach a určitě by se mu šlo blbě i na suchém. Bentley zastavilo, řidič vystoupil a pomohl mu přejít. I s pomocí jim to trvalo tak 3 minuty, fakt jen co nožka nohu mine. Normálně jsem musel vystoupit a podat mu ruku a poděkovat. Byl z toho dojatý, já taky. A kokot kolega co řídil prej co blbnu, ať nezdržuju. Mně sa vám teď rozlévá v duši takový mír a klid. To sa musí zapit, du na štamprlu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...