Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Před hodinou, Harwey napsal:

@African este nam tusim dlzis tvoje video z baletu:)

Je super, jsem válel jak Patrik Swayze ve špinavým tanci 😅 Holka nadšená a to se počítá, ovšem je nás tam na podiu asi dvacet a mohl by být problém při zveřejnění se soukromým, speciálně některých střelců :D

před 2 hodinami, Z. Paul napsal:

Mám stejný akorát ty pískový 😁

Nech si v Hudy zdarma zkrátit nohavice 😁

Vypadají dobře, mám rád volnější střih. Nejsou z Hudáče, ale na druhou stranu to levou zadní zvládne má žena ;)

před 35 minutami, African napsal:

Vypadají dobře, mám rád volnější střih. Nejsou z Hudáče, ale na druhou stranu to levou zadní zvládne má žena ;)

Tyjo takovou bych taky potřeboval 😁

jsou super, dobrá volba 💪

V 16. 1. 2022 v 20:04, African napsal:

Mě hodně moc potěšilo, že IWC má konečně lidové ceny 👍 Hnedle jsem hodil pár kousků do košíku :D

Screenshot_20220113-214607.png

To se zacala naplnovat pomerne brzo a dost razantne ta teorie, ze inflace rychle odezni :)

Nebo pres noc nejak vic posilila nase mena ? 😎

Edited by honza71

V 14. 1. 2022 v 14:26, Ferox napsal:

Clanek na AutoMatu

Tenhle článek jsem si vyvěsil v kanclu a zvedne mi náladu vždycky, když na něj kouknu. Konečně dal tomuhle spolku někdo malej pohlavek. Jen tak dál.

Po třiceti letech dvě hodiny na bruslích a Afri stále žije. Dost lidí ovšem můj styl očividně pobavil, když jsem se nenápadně rozhlížel 😅 

před 35 minutami, bobi napsal:

A kde je nějaké foto  ???    😉:unsure: 

Kecá 🤣🤣, má minimálně o tři prsty min, zlomenou ruku a nos, takže i ten příspěvek za něj někdo napsal a tady se prsi 🤣🤣

Jenom video, ale neukážu, vypadá to na něm že trpím nějakou vzácnou obrnou 😂 Nejlepší můj bývalý pomalu sedmdesátiletý učitel tělocviku, který tam zrovna bruslil a už zdálky na mě řval na celé kluziště, doufám že máš brusle Afričane 🤣 To zase byla akce, ale co bych pro děti neudělal....