Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, prowler napsal:

Tak doufám,  že ti zbyly aspoň jedny na ruku...

 

Ty co mám v avataru. Neteře jsou venku a já mám čas se zamyslet, kde a zda začít hodinkove znova. A je to zábava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, honza71 napsal:

Z 0-2 na 3-2 na sety :) Kloboucek !

Rafael je kral 🎾

Tohle bylo nejvíc nejvíc finále AO od 2012, kdy se 6 hodin rval Djoker s Rafou, to je deset let a ten PÁN to pořád rve do krve, jako největší nářez a neskutečná poklona! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, shaggy napsal:

Som konecne po 10 rokoch upgradeoval pocitac. Nova doska, cpu, ram. Potesilo ma ze na 1. krat to chytilo a nic nezhorelo :)
Dokonca aj windows ide dalej akoby sa nic nedialo.

To ma zaujalo :D. Disk si nemenil? Skrina mala uz rozumny design (zdroj dole)? Nedavno som riesil hlavny z mojich pocitacov a nakoniec islo uplne vsetko, okrem sady SAS diskov (velmi specificky dovod preco ich mam).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 1. 2022 v 12:17, bohus76 napsal:

Jak nejde o život......  Jak říkal pan trenér Hlinka : "Hlavně se z toho neposrat"  🙂

Toto je pre mna jeden neuveritelny citat (hoci niekedy v jemne inych variaciach), ktory plati snad v kazdom tazsom okamihu zivota…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

28 minutes ago, eskimak said:

To ma zaujalo :D. Disk si nemenil? Skrina mala uz rozumny design (zdroj dole)? Nedavno som riesil hlavny z mojich pocitacov a nakoniec islo uplne vsetko, okrem sady SAS diskov (velmi specificky dovod preco ich mam).

Disky zatial ostali, ale OS pojde na novy nvme ssd. Sucasny sata ssd ostane na data. Zdroj, skrinka, disky aj grafika ostali. Skrinka je Fractal Design Define R4, takze nadcasova klasika so zdrojom dole. A raz ked (ak) klesnu ceny vga a zvysi sa ich dostupnost tak opat vymenim aj tu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...