Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Frostie napsal:

Bronz Martiny, parádní jízda

tři vteřiny jsem přemýšlel, co to je za značku hodinek, tyhle bronzový Martiny. naštěstí právě ve zprávách hlásili, že Sáblíková skončila třetí a má bronz. ...ch jo, ať už je duben

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu takhle večer po poloprázdné D1 směrem na Prahu. Na úseku, kde jsou 3 pruhy do kopce jedu uprostřed ne úplně pomalu a docela rychle dojíždím auto před sebou. Zhruba stejně rychle mě v levém pruhu dojíždí velké SUV (určitě jel 180+). Tempomat nevypínám a čekám jak to vyjde a jestli nepřidá aby mě stihl předjet než dojedu k autu předemnou. Najednou zabliká dálkovými a dává mi najevo abych tam vklidu vjel. Říkám si "wow, řidič, co má přehled o dění okolo sebe a je ohleduplný k ostatním, to se jentak nevidí". Tak vjedu do levého s plným plynem abych ho moc neomezil, poděkuju varovkama, odpoví dálkovejma. Ale potom přišel šok. Když jsem se zařadil doprava a on mě předjel, tak jsem uviděl, že to bylo BMW. A po předjetí se zařadil doprava a přitom použil blinkry. 10 minut jsem v autě přemýšlel jestli se mi to nezdálo a při zastávce v Praze jsem si vsadil sportku, protože vidět tohle, tak už je možný všechno 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přistál mi v datovce rozsudek - rozvrh výtěžku ze zpeněžení majetkové podstaty firmy v insolvenci. Měli jsme u ní pohledávku z doby cca před osmi lety, už jsem na to vlastně zapomněl... Pohledávky se uspokojují do výše cca 30%, ale i tak je to s ohledem na okolnosti příjemné a nečekané přilepšení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale bylo videt, jak i ty samotky jsou prochladly. To byla doba, nez to zacalo davat trochu tepla. Ale jinak pohoda. Ted uz si davam v teple domova kafe, znamej se tu jeste stavil se zakuskama, tak je to dnes vyzivny. Jeste ze jsme aspon predtim byli na tom brusleni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...