Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 30 minutami, Prochy68 napsal:

@African Mel jsem podobny plany, ale nejak jsem to zatim prehodnotil. Poradne si to uzijte! emoji106.png

Děkuji moc 🙏 Navíc koukám Egypt bez PCR testů pro očkované a děti do 12 let. Je tam vůbec teplo v březnu? Plánování je vždy až na posledním místě 😂 Né, manželka tam má kamarádku co tam má potápěčskou školu na starost, tak ji s tím pomohla, no a říkala že počasí už na pohodu. Žádný vedra, vítr už ustal, plavat se dá, mělo by to být fajnový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Prochy68 napsal:

Ja chtel v breznu, manzelka az v dubnu, ze bude v breznu kosa. Ale ver zensky emoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Určitě bude tepleji, ale to už budu běhat, aspoň tedy doufám po kopečkách. Mají tam tedy zároveň Ramadán, nevím jestli to turisty nějak ovlivní a ceny už jsou taky trochu výš....ale příjemnější klima tam bude, já mám jako vedra rád, navadil by mě ani červenec 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, neuromancer napsal:

Užij si to, Afri😎👍

Tož nám právě napsali na již zaplacený zájezd, že byli zrušeny nějaký lety a nejsou letenky, tak že nám hledají jiný datum odletu. Ty vogo, nám to moře není souzený 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, my jsme v rijnu a listopadu asi 3x zkouseli nejaky last minute na Kanary (potrebovali jsme pouzit nejaky benfit body takze jsme museli pres cestovku) a pokazdy to ztroskotalo na tom, ze nejsou letenky. A samostatne ty letenky z Prahy byly naprosty nesmysl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kloubik napsal:

Afri, my jsme v rijnu a listopadu asi 3x zkouseli nejaky last minute na Kanary (potrebovali jsme pouzit nejaky benfit body takze jsme museli pres cestovku) a pokazdy to ztroskotalo na tom, ze nejsou letenky. A samostatne ty letenky z Prahy byly naprosty nesmysl. 

Aha, takže to je asi normální, jsem si byl jist že jsme zase v něčem originální :D Mě říkal borec z cestovky, že hotely prázdný a nemají tam lidi jak dostat, to je docela blbé. No uvidíme, zítra v deset mají zavolat jestli našli v nějaký jiný termín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 3. 2022 v 10:59, kloubik napsal:

Afri, my jsme v rijnu a listopadu asi 3x zkouseli nejaky last minute na Kanary (potrebovali jsme pouzit nejaky benfit body takze jsme museli pres cestovku) a pokazdy to ztroskotalo na tom, ze nejsou letenky. A samostatne ty letenky z Prahy byly naprosty nesmysl. 

Tak to musím záťukat, letenky sehnali, letíme pouze o tři dny déle. Se dám normálně na modlení 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...