Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 22 minutami, revue gt napsal:

Já jsem to tak pobral, že budou 3 dny na cestě. 🤕

Tak to bych upřímně s děckama nedal, to jsi i na Zélandu rychleji :D Dělám si trochu prdelky v době nelehké pro miliony lidí, takže jop, v určitých situacích bych dal cokoliv...je to blbá doba, člověk už ani neví co psát, aby to nevyznělo pitomě 😖

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Prochy68 napsal:

Jooo, dostanes musli tycinku, nebo mozna nic emoji28.png

To bych ještě bral, ale může být vždycky hůř. Já s nimi letěl dvakrát a vždycky problém. Copak, já se držel ale málem vždycky létali pěsti kvůli ožralým pasažérům, kteří na palubě neměli co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem se vydal na cestu Zlín - Jihlava a potěšilo mě, že jsem si konečně připadal, že jedu po dálnici. Výsledek cesty teda tak slavný nebyl, ale česká silniční tepna, udělala krásný krok do střední Evropy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, guzmic napsal:

Po dlouhé době jsem se vydal na cestu Zlín - Jihlava a potěšilo mě, že jsem si konečně připadal, že jedu po dálnici. Výsledek cesty teda tak slavný nebyl, ale česká silniční tepna, udělala krásný krok do střední Evropy.

Škoda, žes nejel asi za 14 dnů, tuším, že se plánuje uzavírka dálničního přivaděče do Jihlavy :-)))). Pak bych tě chtěl slyšet Já už se prostě musím smát, sorry ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, kuncák7 napsal:

Škoda, žes nejel asi za 14 dnů, tuším, že se plánuje uzavírka dálničního přivaděče do Jihlavy :-)))). Pak bych tě chtěl slyšet Já už se prostě musím smát, sorry ). 

Zatím to bude v pohodě, budou se dělat kabely v dělícím pásu, ale až se zavře dvoupruh se sjezdem k boši, to bude prča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Horhe napsal:

Zatím to bude v pohodě, budou se dělat kabely v dělícím pásu, ale až se zavře dvoupruh se sjezdem k boši, to bude prča.

Vidíš, já to tolik nestudoval. Mám na svým písečku podobnej špek. Jen jsem to přelítl. Dík za upřesnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technická dnes 🙂

130 000 km, stáří 4 roky, vehikl Opel Astra combi ST, 1.6 CDTI, auto zbytečně nemučeno, leč rozhodně nešetřeno🤜

Já hned před těma štyrma lety, když jsem tehdá s ním vyjížděl z krámu věděl, že budem kamarádi 😊

Takže pánové, jestli hledáte spolehlivýho parťáka, tak serte na to, co říkal Jeremy Clarkson a prostě Opel, jo 👌20220315_165903.thumb.jpg.9cc2407e30ba0f9284aef1dfd52d468d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gargamel Stáří jenom 4 roky? Chápu že je to Opel, ale bez ohledu na nájezd by snad měla být samozřejmost že na provozovaném/udržovaném vehiklu v tomhle věku bude 0 závad - vždyť slušnějších značek by byl pekáč ještě v záruce. Jó, až mu bude 14 let a nebude před návštěvou STK potřebovat několikatýdenní servisní lázně (a nebo několikasetkorunový servisácký "příplatek za hladký půběh"), pak už by těch 0 závad možná stálo za pochvalnou zmínku...:smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, v záruce je ten "pekáč" ještě přes rok. A ano omlouvám se, před týdnem jsem do něj brutálně zainvestoval- vyměnil sem olej.

A jinak seš si úplně jistej tím, cos napsal, jo? Že autu po 130t km, nenašli ani jednu lehkou závadu, to je jako úplně normální normálka nejběžnější norma, jo? Tak bych možná teda potom chtěl taky vidět nějaký foto z protokolu STK ,hm?

A nebo Tě vezmu úplně za slovo : hoď sem pro legraci foto STK protokolu toho tvýho 14-ti letýho superauťáka.

Pár aut sem za život už měl, takže se na mě nezlob, že mi tohle udělalo prostě radost 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, gargamel napsal:

No, v záruce je ten "pekáč" ještě přes rok. A ano omlouvám se, před týdnem jsem do něj brutálně zainvestoval- vyměnil sem olej.

A jinak seš si úplně jistej tím, cos napsal, jo? Že autu po 130t km, nenašli ani jednu lehkou závadu, to je jako úplně normální normálka nejběžnější norma, jo? Tak bych možná teda potom chtěl taky vidět nějaký foto z protokolu STK ,hm?

A nebo Tě vezmu úplně za slovo : hoď sem pro legraci foto STK protokolu toho tvýho 14-ti letýho superauťáka.

Pár aut sem za život už měl, takže se na mě nezlob, že mi tohle udělalo prostě radost 😉

Nechcem ti kazit radost, ale suhlas s Radkom. Pri aute cca 10r/250t km by som naozaj necakal ziadnu zavadu, a ak si spominam tak som to presne tak na jednej A6 mal. Bez "priplatku", bezny servis. Pri 4 rocnom aute by to bol extra srot ak by tam nieco nasli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ále chlapci, to sou plky tohleto, nezlobte se na mě. 

Kdyby tam byla 0 u vážných, nebo dokonce nebezpečných, tak s váma samozřejmě souhlasím v plným rozsahu , ale chápete, že je tam ta 0 i u lehkých? STK má apriory za úkol tam něco najít, takže když i tak tam dali všude 0, tak to už asi musí bez jakýkoliv diskuse a podle mě o tom se mnou nemusíte diskutovat, protože tohle běžná norma prostě není. A pokud je, tak tedy foto jako důkaz, prosím, aby ste mě o tom přesvědčili. Já sám sem s něčím takovým upřímně vůbec nepočítal. Zvlášť, když sem toho Opla teda rozhodně teda nijak těch 130t km neopečovával. Auta záměrně neničím jak sem psal, ale když si vzpomenu čím si, chudák taky kolikrát prošel, tak tu STK prostě nechápu. 

A nezlob se, ale Astra a A6 sou totálně, ale totálně jiný ligy aut 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...