Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Vladar91 napsal:

tykoky kde to je

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 

Jak píše kloubik, vlčí výběh na Šumavě, kousek od Srní. Vřele doporučuju, byla to bomba, my tam rozhodně pojedeme znovu, krásně nenásilně vsazené do lesa a na konci do výběhu.

před 7 hodinami, kloubik napsal:

Super Bellsi. Nedavno tam byli kamaradi ale rikali ze moc vlku nevideli. Taky tam chci zajet. @Vladar91 - je to vybeh pro vlky na sumave s naucnou stezkou kolem.  

Nas jednou v zime chvili sledovala skupinka kojotu v Yosemite, nejdriv z povzdali, pak se 3 odvazili jeste blize.... Moc prijemny pocit to chvili nebyl. Pak jsme dosli jeste asi skupinku 4 lidi a nakonec si sli po svem.

 

Tak to my jsme měli štěstí, takticky jsem řekl, že pojedeme hned ráno, že se jako vlčci nebudou ještě někde válet přichcíplí vedrem a zadařilo se :) Strávili jsme tam ve výsledku od rána asi 2 hodiny, zatím co celá smečka tak minimálně 10ti vlků i s jedním malým si to štrádovali ze strany na stranu, jak na výstavce, co víc si přát....jo mít s sebou něco pořádného na focení, to příště. Každopádně i tak to bylo skvělé, kam se na to hrabe nějaká Zoo, tohle je takové přirozenější a bylo to super. Stihli jsme i názornou ukázku dělání si pořádku ve smečce a teda musím říct, že takhle zavrčet na mě, bez bezpečí vyhlídky, tak mám asi naděláno až v botách :D 

S těmi kojoty slušná práce, na té druhé fotce mají takový odhodlaný výraz, ale asi víc zvědavý, než že by chtěli útočit. Třeba čekali, jestli nebude nějaká svačina, že by se přidali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes vyjádření paní prezidentky Zuzany Čaputové na pietním setkání v  Bratislavě k vpádu rusáků v 68.

... že suverenita státu není samozřejmostí, ale hodnotou, která vyžaduje, aby ji státní reprezentace odhodlaně bránila.

Moc vám ji dnes závidím, Slovensko.

Zdroj: https://globe24.cz/svet/caputova-se-vyjadrila-k-srpnu-1968-co-podle-ni-neni-samozrejmost.47109ada

edit: pokud je to moc politický tak to smázněte, ale mě to fakt potěšilo.

 

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Prochy68 napsal:

Vychod slunce na Snezce6a62da1aef1393d2ebfc6bae11726d27.jpg

Sem koukal, že už tam plánují pořadníky, jsou to věci... :weird: My si to také dáváme, a už mě začíná vsechno bolet, ale luxus. Dokonce jsme objevili i nějaké nové průlezy ve skalách, děti ze spaní pod širákem úplně paf :thumbsup_anim:

DSC00732.JPG

DSC00693.JPG

IMG-9cfc29c0d4066f7f721e5bc1e48d957e-V.jpg

DSC00729.JPG

DSC00664.JPG

DSC00662.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Prochy68 napsal:

Nemam odhad, ale v 6 rano 200-300 lidi, vcera nekdw ve zpravach rikali denne 10 000, fronty na lanovku 2 hod. Ted jdu kolem kolinsky boudy, z 13 kol, 11 elektro.

Ja už léta Sněžku mimo sezónu, a většinou za horšího počasí, takže na pohodu... . A konečně jsme došli baby, kamarád připraven, to se počítá :punk:

DSC_0191.jpg

DSCPDC_0000_BURST20200822161123083_copy_2752x1548.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Tak ja taky jezdim prevazne mimo, ale ted jsem mel nejaky nutkani tak jsem v noci vyrazil 🙂

Taky jsem se chystal, ale počasí nejisté, tak na pohodu v 8:30 na Sněžce. Cestou tam jsme, potkali asi 10 lidí, předpokládám, že se vraceli z východu slunce. Odkud jsi šel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vikendu na chate muj letity kazetak oddelal moji nemene letitou oblibenou kazetu. Co me potesilo, ze obe alba jsem cela nasel na YT (vyber Punks not dead (1990) a Kriticka situace - Stale na uteku (1989)). Holt to ted pojede z telefounu, digitalizaci nezastavis 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...