Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Moc hezké, kde to trajdáš? 
Pas az 27.4. takze zatim u nas Cesky raj - Prihrazske skaly, ale musim rict, ze porad ma clovek co objevovat, i kdyz jsem si myslel, ze jsem videl skoro vsechno . Plusem je to, ze nikde nikdo, v sezone bych to asi nedal. Za celej den jsem potkal parek turistu a to jen z dalky.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro me jediny plus solar a tim padem delsi vydrz, ale to vyuziju jednou za rok, takze zatim odolavam.
Na sestky jsem presel kvuli tomu zkusit stredni velikost, trojky i petky jsem mel X.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdymu podle jeho gusta. Ja byl rad, ze jsem to tam se svym strachem z vysek prosel po turistickejch cestach, pricemz jsem se jednou rukou drzel zabradli a druhou psa

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Celej v černém. Jsou mi vidět skoro kotníky. To už snad není ani pravda.

Depeche mode, výborný :punk: Mě potěšilo, že jsme zpět z Egypta ve zdraví v ČR, a že děti velmi náročný program zvládli úplně bravůrně :notworthy: Kdyby kluk nemusel do školy, jsme dalších 14 dní, protože to bylo jedním slovem luxusní :guitar: Máme za sebou s děckama Španělsko, Řecko a několikrát Chorvatsko, všechno má své krásy, ale Egypt je prostě TOP :notworthy: Příští rok repeté....jo a české pivo je české pivo 😁

DSC_2560.JPG

DSC02647.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...