Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Gustaf napsal:

Krabičková sobota... Jupijajou....od čtvrtka tu na mě čekaly, až se vrátím z dovči 😁

@Prochy68 a @African tadaaaaaa

 

IMG_20220820_163249.jpg

Daydate od Hamiltonu, nice :punk: Měl jsem také pár věcí od nich a vždy velká spokojenost, tak ať slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, tikzot napsal:

Tvl Bára Špotáková je bronzová🙌🏻🙌🏻🙌🏻👍🏻 super radost!

Jojo, pěkná práce a prala se o stříbro. Je to frajerka, všechna čest!

Škoda, že neklapnul bronz i hokejový dvacítce. Chvílemi hráli pěkně, ale ti Švédi dali ty góly strašně jednoduše (to se mi taky líbilo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z našeho pohledu důchodců rozhodně 😂😂😂

poprvý tam vyhrál v 2008. Strašný jak ten čas letí…..já začal na starý kolena v 2014 a UTMB šel (doslova) v 2016. Dnes jsem se díval 2h na přímej přenos a když jsem to viděl, tak jsem měl úplně husý kůži. Sakra já tam ještě jednou musím 🙏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je masakr, tohle bych nedal ani ve svym nejlepsim obdobi, ja dal max tak kolem 5 mozna 6 a to uz bylo na hranici moznosti. Spis za ni .
Tak at se ti to jeste nekdy podari. Jakej si mel cca cas? Jsou tam casovy brany?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

39h 31m 20s. Vzhledem k tomu, že se začíná v 6 večer, tak celkem 54h bez spánku. Když jsem šel z cíle na hotel, tak jsem při chůzi usnul a probudil se v půli pádu do strany. Ale pořád jsem šel 😂

Průměrný tempo 4,30km/h, přesto 514 position z 2300 startujících. Ale plno nedokončilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ajaj napsal:

39h 31m 20s. Vzhledem k tomu, že se začíná v 6 večer, tak celkem 54h bez spánku. Když jsem šel z cíle na hotel, tak jsem při chůzi usnul a probudil se v půli pádu do strany. Ale pořád jsem šel 😂

Průměrný tempo 4,30km/h, přesto 514 position z 2300 startujících. Ale plno nedokončilo

Máš můj obdiv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, je to málo, ale nemáme víc beček... A trnky jsou za 15/kg. To je hrůza, co se s těma cenama děje... Asi začnu nadávat na zdražování...

A teď vážně. Je to pro čtyři lidi. Já, můj tata a dva kamarádi. Výsledek si podělíme. Já jsem z toho bral 600kg.

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marosh- diky

@Prochy68- jeste mam jeden sen a to se dostat na Western States (100mil v Kalifornii, co byl puvodne dalkovy zavod pro kone, nez jednomu magorovi kun onemocnel a sel to pesky). Uz jsem ale 5 let v loterii a leta neuprosne bezi & kondice klesa (fyzicka a hlavne mentalni)

@guzmic- na plno znamejch zavodu se musis kvalifikovat pres predem vybrane zavody. Ale to je na ultra super, ze staci tyhle kvalifikacnich jen dokoncit (teda casovy limity tam jsou, ale da to i chodec). Takze pak na hlavnim zavodu v klidu stojis par metru za borcema, co patri k Top 10 na svete. Jenom dokoncis o den pozdejs 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...