Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Nášho “malého” ( 7 rokov ) chytilo zbierať kartičky Pokemonov. Človek si povie že aká blbosť…ale keď mi dnes ukazoval akých ma “vzácnych”, ako si ich triedi, ako si ich zakladá aby si ich nepoškodil atd…aj mi to urobilo deň :)

Upraveno uživatelem matt81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, matt81 napsal:

Nášho “malého” ( 7 rokov ) chytilo zbierať kartičky Pokemonov. Človek si povie že aká blbosť…ale keď mi dnes ukazoval akých ma “vzácnych”, ako si ich triedi, ako si ich zakladá aby si ich nepoškodil atd…aj mi to urobilo deň :)

Jj, naše holky také sbírají... úplné jsem čuměl, jak se v tom vyznají. Ta mladší měla taky plno vzácných, než je vzala měnit do školy. O přestávce ji je někdo vybral a nemá nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, matt81 napsal:

Nášho “malého” ( 7 rokov ) chytilo zbierať kartičky Pokemonov. Človek si povie že aká blbosť…ale keď mi dnes ukazoval akých ma “vzácnych”, ako si ich triedi, ako si ich zakladá aby si ich nepoškodil atd…aj mi to urobilo deň :)

Jo, jo, to je fenomén, náš kluk taky ujetej a to jsem ani nevěděl, že se to fejkuje. Babička jednou zašla pro ně k Vietnamcovi a kluk jí s tím hnedka vyhodil 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, to je fenomén, náš kluk taky ujetej a to jsem ani nevěděl, že se to fejkuje. Babička jednou zašla pro ně k Vietnamcovi a kluk jí s tím hnedka vyhodil 


Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni maji tak trosku oboustranny problem. Kdyz nereknou ze nesouhlasi s valkou, nenechaji je startovat. Kdyz reknou ze nesouhlasi s valkou, nenechaji je odjet. Ale i tak mi nejde jich byt lito, byt je to vlastne skoda, protoze voni jsou, hajzli, dobry a snizuje to tu soutez. Ale ta posrana valka snizuje vsechno ostatni, takze je to v poradku, ze tam nebudou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...