Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, strejc napsal:

Druhorozený má teď v oblibě vybírat skladby v autě…je mu pět a půl, takže ťuká do displeje naslepo a dneska se mu před školkou “zadařilo” Echoes od Pink Floyd, tak sem si říkal, jak dlouho to vydrží… a před barákem (asi ve 3/4 skladby) říkal “Tatí nevypínej to, až to doposloucháme” …tak to mě potěšilo 👂🏻

ale ještě víc překvapilo.

Pěkný!

Mě k artrocku vlastně taky přivedl táta. A dneska když chci udržet svoje mládence (3 a 5) v klidu u stolu, taky volím nejlepší grupu ever, konkrétně klip k Division Bell. Zatím vždycky sledujou jak přikovaný. A já s nima...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, strejc napsal:

Druhorozený má teď v oblibě vybírat skladby v autě…je mu pět a půl, takže ťuká do displeje naslepo a dneska se mu před školkou “zadařilo” Echoes od Pink Floyd, tak sem si říkal, jak dlouho to vydrží… a před barákem (asi ve 3/4 skladby) říkal “Tatí nevypínej to, až to doposloucháme” …tak to mě potěšilo 👂🏻

ale ještě víc překvapilo.

To mi připomnělo: Když bylo staršímu synkovi něco málo přes dva roky, kreslil jsem doma něco na PC a na pozadí puštěnej koncert AC/DC z Mnichova r.2001. Přišel ke mně, kouká, poslouchá, nějak mu ten obraz k tomu zvuku nešel, ptá se, co to je. Přepnu obraz na ten koncert... tím kreslení skončilo, chtěl na klín a koukat a poslouchat. Dal to celý (jestli si pamatuju, má to kolem nebo lehce přes 2 hodiny?). Skončilo to a povídá: "eťe!" Tak jsme to dali ještě jednou 🙂 A tak to začalo, poslouchá tuhle muziku do dneška. A to mě těší.

Jo, k slušný muzice mě taky přivedl táta. Měli jsme doma hromadu desek. Od Pink Floyd, přes Stouny, DDBMT, Crosby, Stils, Nash and Young, Ten Years After, až po třeba Hendrixe, Joplin...

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ackoli jednicka bezne posloucha naprosty prisernosti (dubstep, hiphop a mix podobnejch zhuverilosti), nejvic ho (i s dvojkou) bavi dve veci, co mam ze srandy v knihovne:

Spanish flea / Herb Alpert
Ich war noch niemals in New York / Udo Jurgens

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, KFL napsal:

Ackoli jednicka bezne posloucha naprosty prisernosti (dubstep, hiphop a mix podobnejch zhuverilosti), nejvic ho (i s dvojkou) bavi dve veci, co mam ze srandy v knihovne:

Spanish flea / Herb Alpert
Ich war noch niemals in New York / Udo Jurgens

emoji3.png

Ty jo, trumpetu Herba Alperta jsem taky poslouchal. No byly toho fakt hromady doma. Taky si pamatuju, jak jsme byli s tátou na nějakým filmu o Rolling Stones v kině, když jsem byl malej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha pěkný. Malej drtil stále dokola AC/DC Live at River Plate. Dokonce jsem mu musel ohrnovat kalhoty jakože na kraťasy jako měl Angus. Pak ještě objevil nějakého malého kluka co hrál na bicí různé kapely a tam byl největší favorit Rock of Ages od Def Leppard. AC/DC se ho drží zatím furt. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se dobře čte pánové, fakt.

Když jsme si koupili Live at River Plate do auta (kupujeme si do auta hodně živáky), museli jsme po pár jízdách mámě (ženě) koupit aspoň Jelena (ne Jägermeistera, ale kapelu), aby si trochu odpočala, i když hardrock dává teda, ale ne takový dávky :D

Springsteen s mlaďochama výborný, na toho neni nikdy pozdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Pandera napsal:

Tak hlavně že nenatrefil na Záviše... 🙂

To se povedlo mladýmu, taky naslepo klikal a když se z repráků ozvalo "Moje stará když vyleze z bazénu, vypadá jak pí...a" ...no, bylo doma pár dní dusno 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, nickolas napsal:

To je z ruky pro každýho mimo Dusseldorf 😆 

Ale chci ho vidět 🤷‍♀️

Bude super, závidím, mám doma od něj dá se říct úplně všechno...a je toho dost, protože se jedná o velmi plodného muzikanta...toho trumfnul snad jenom Princ s vydáním až tří alb ročně 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...