Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 13 minutami, warann napsal:

Potěšil mě syn (10 let) svým přístupem. Usoudil, že se mu nelíbí jak skončily Star wars, tak se rozhodl, že napíše další epizodu podle toho, jak by to mělo bejt.

Takže do ntb po večerech datluje příbeh Star wars - Návrat hrdiny.

Kdo v tom bude hrát ? 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

110R, no kuncáku upřímně řečeno je to kus, žádná sláva. A to jsi byl moving-team nebo jsi nyní owner?

Ovšem škodovka, rear engine. ☕  Dej si tam - Watch my rear end - not Her. 🤩

  Budeš👍

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dcera dělala talentovky na UMPRUM Ústí nad Orlicí, dnes výsledky, 2x uspěla, a to i na druhý obor, o kterém říkala, že to totálně po... Na ten co chce jít prý úplně bez výhrad, malbu i kresbu ji chválili, domácí práce taky. A pod čarou jich bude jenom 5 a třeba někteří nastoupí jinam. Tak že už vlastně jenom čekáme na oficiální dopis o přijetí. 

Přemýšlím, jestli to není důvod pořádně se ožrat a zhulit a nejít zítra do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem mluvil s mámou (76) o výsledku voleb. Před prvním kolem se mi povedlo ji přesvědčit, aby volila (původně nechtěla) a vysvětlil jsem jí, proč je dobré volit PP... dneska se zmínila, že slyšela Babišův nedělní projev a sama řekla, že v 2. kole to opět hodí PP... 👍

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tohle fakt potěší. A zdaleka ne jen a pouze tebe. Táta v prvním kole nebyl, poněvadž se už kdysi vyjádřil, že na jakékoli volby peče, ale stejně se ho budu pokoušet přesvědčit, aby to druhé minimálně zvážil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, seikó napsal:

Nebylo to Havel na hrad? 😅

Je přeci krásné, když další prezident, za kterého se nemusím stydět (já věřím, že to dobře dopadne) se jmenuje skoro stejně, jako ten předchozí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, pecka.

U nás se oslava vydarila- balónky ok, nevlastní dcera řekla na nabídku k sňatku ano, má nejstarší neteř doladila svůj termín letošní svatby a mladší udělala už 9 zkoušek ( jen řidičák dělá už dva roky ).

IMG_20230121_111642.jpg

IMG_20230121_163249.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Afri, pecka.

U nás se oslava vydarila- balónky ok, nevlastní dcera řekla na nabídku k sňatku ano, má nejstarší neteř doladila svůj termín letošní svatby a mladší udělala už 9 zkoušek ( jen řidičák dělá už dva roky ).

IMG_20230121_111642.jpg

 

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...