Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 6 minutami, African napsal:

Zima prý bude drsná, tak se jde pálit.. :guitar:

DSC_0389.JPG

DSC_0392.jpg

Hele Afriko, nechci Ti kazit radost, ale jablíčka je nejprve třeba našrotovat, nebo vymoštovat, potom lupnout do soudku a za pár týdnů teprve pálit. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, guzmic napsal:

Hele Afriko, nechci Ti kazit radost, ale jablíčka je nejprve třeba našrotovat, nebo vymoštovat, potom lupnout do soudku a za pár týdnů teprve pálit. 🙂

Neboj, budou v nejlepších rukách a pár litrů ještě zbývá ve sklepě z minulého roku :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo calvados se snad dělá tak že ze šťávy se udělá jablečné víno a to se teprve pak přepaluje...

Ale ono i šrotování stačí. Je to takové pak hutnější od spoda, neb pecky. Jen ze šťávy samotné to podle mě je pak moc jemné...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Americkej napsal:

Šrotování je málo. Vylisovat mošt a až ten kvasit. 

Souhlasím, jednou jsem si tu práci dal a byla to sakra dobrá pálenka.

Na Slovensku to nikdo nedělá, je to moc Práce, velká spotřeba jablek a h..no to teče.

A to jsi tady všichni myslí, jací jsou odborníci na jablkovici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, gunman napsal:

Nejstarší dcera projevila zájem udělat si v 21 letech zbrojní průkaz. Naučil jsem ji, co umím a dnes složila zkoušky na všechny skupiny. Mám radost.

Gratulace 🙂 Junior se v tomto směru zatím moc nepotatil, ale ještě jsem nehodil flintu do žita 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšil mě, a to velmi, kolega Seamaster. Po dlouhém souboji dvou vůlí se nakonec rozhodl, že mi prodá hodinky! 😄

Uz se na ne moc těším....

Díky!

Edit: už míň mě potěšila žena svým komentářem, ale to je vždycky tak... Už si zvykám :)

A53088CA-26CE-42E6-98BA-08980EA82EE9.thumb.jpeg.34d541e82335f6739e7a39358ebcd925.jpeg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...