Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, kuncák7 napsal:

To zas nebude o co stát 🤣. Čeká mě to za 5 měsíců a odvázanej z ní nejsem, tak se taky neteš a užívej tu krásnou 49.

Pajda je fajn, neboj se nic a šest pětek prý taky cajk pokud tělo drží....no a dožít se třeba stovky musí být už tedy mega úlet, ale proč ne 😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji 🙏 Jop, něco určitě proběhne, zatím se ale s kámošem nemůžeme nějak shodnout na tom co to bude. Bude mít taky pade, cíle vysoký, nejradši by letěl klidně na měsíc a já bych zase rád jednou oslavil i ty padesáté první 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento týden se mi v práci na jednáních sešli nějaké Rolex bicolory, Bčka Navitimery a hlavně Rolex DJ (model nevím) s vroubkovanou lunetou (mám podezření, že z bílého zlata). Na Rolex jsem se nikdy nedíval, protože jsou absolutně mimo to, co bych byl ochotný za hodinky dát. Nicméně něco tak krásného jsem dlouho neviděl, mohl jsme na nich oči nechat. A já tam mezitím sedím s Orienty za 5tku… ach jo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Honza.manta napsal:

My jedeme s Lynxem zítra(vlastně dnes). Kam razíš?

My Křivoklátsko.

 

před 10 minutami, Xenomorfus napsal:

Ja se prochazim Vysocinou. Uzijte si to kluci!

Užijte si to všichni, zdravím že své nové srdcovky, vstávání v podhradí Hazmburku, hezkých minus 5. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, kuncák7 napsal:

 

Užijte si to všichni, zdravím že své nové srdcovky, vstávání v podhradí Hazmburku, hezkých minus 5. 

To je hezke misto! Uzivej! A co se teploty tyce, tak aspon nelitaji hmyzaci a bahno je zmrzle 😉

IMG_20230407_082027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, M.K. napsal:

@safi To de. Já zas už druhým týdnem nakupuju IPA od Primátora v Albertu za dvaciáš... Jsem je tam div nezjebal, že to dávaj nesmyslně lacino... Že jim to za tu cenu kradu.

Já bral v Lidlu Tchýni....za 16 kaček zadarmo. A to jsem si tam dělal rezervaci, aby nějaká zbyla. No a prej to nikdo nepije... měli celou paletu.... lidi neví, co je dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bral v Lidlu Tchýni....za 16 kaček zadarmo. A to jsem si tam dělal rezervaci, aby nějaká zbyla. No a prej to nikdo nepije... měli celou paletu.... lidi neví, co je dobrý...
A vzal si tu paletu nebo si jen troskaril?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...