Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Právě teď, Gustaf napsal:

To ještě nevím.... zatím jen, že je přijatá.

My dnes dostali do e-mailu pouze z Cermatu výsledky testů, bez specifikace pořadí na školách (byl oba dva dny). Ze školy dorazí rozhodnutí až za dva pracovní dny. Tak jak to, že už víte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, vaba napsal:

My dnes dostali do e-mailu pouze z Cermatu výsledky testů, bez specifikace pořadí na školách (byl oba dva dny). Ze školy dorazí rozhodnutí až za dva pracovní dny. Tak jak to, že už víte?

Náš gympl to zveřejňoval dnes, ten kde jsme dělali druhý kolo, tak zveřejnění výsledky až v úterý. Ale výsledky testů zatím nemáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My dnes dostali do e-mailu pouze z Cermatu výsledky testů, bez specifikace pořadí na školách (byl oba dva dny). Ze školy dorazí rozhodnutí až za dva pracovní dny. Tak jak to, že už víte?
To je nejzassi termin za dva pracovni dny, nekdo zverejnuje uz dnes.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka dostala kšeft snu- úklid čtyř rodinných domků ve 2,5 dnech, tak ji pomáhám. Když pominu to, že usoudila, že mi svěří pouze vysoce odborné práce typu- vynesení koše, vyluxování či vytření mopem ( každej má jinej systém a hadr radši zdimam ručně ) a nejsem na tohle úplně zvyklej ( včera jsem padl v 23 hod mrtvej do postele a dneska se už nemůžu ani hnout), tak mě to docela baví. Jen mě zarazila manzelka- prý bych si tímhle tempem nevydělal ani na slanou vodu 🤣🤣. Má štěstí, že nemám sílu odpovídat. Právě jsem zasitej na hajzlíku a odpočívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka dostala kšeft snu- úklid čtyř rodinných domků ve 2,5 dnech, tak ji pomáhám. Když pominu to, že usoudila, že mi svěří pouze vysoce odborné práce typu- vynesení koše, vyluxování či vytření mopem ( každej má jinej systém a hadr radši zdimam ručně ) a nejsem na tohle úplně zvyklej ( včera jsem padl v 23 hod mrtvej do postele a dneska se už nemůžu ani hnout), tak mě to docela baví. Jen mě zarazila manzelka- prý bych si tímhle tempem nevydělal ani na slanou vodu . Má štěstí, že nemám sílu odpovídat. Právě jsem zasitej na hajzlíku a odpočívám.
A co tě na tom potěšilo?

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...