Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, mAra_ napsal:

A pořád jste nikdo nepřišel s tipem, jak odstranit škrábance z auta

Kamiónom... 

Tvl, možností je, napr: šmirglom, flexou, farbou v spray, farbou (syntetická / olejová) a štetcom, benzínom (+ zápalkami), granátom ...

Upraveno uživatelem M109
.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, mAra_ napsal:

No, je to domrdané jako svině.... Vyhýbal jsem se super hluboké kaluži, tak jsem to trošku opřel o strom :-).    

(Jen o haluze)

Když tak zítra nafotim. Podle mě to není žádná hrůza, ale chtěl bych se toho zbavit ...

Tak je to domrdané jak svině, jak říkáš, nebo žádná hrůza 😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, mAra_ napsal:

Tak nás i někdo vyfotil... A pořád jste nikdo nepřišel s tipem, jak odstranit škrábance z auta :-))) a nechci přelakovat celý vůz..

received_1281109962826602.jpeg

Na škrábance jsou nejlepší kroupy. Podnikl jsem něco podobného jako ty před více než 20 lety s Nissanem Navara mého tehdejšího šéfa, těžký terén, průjezdy lesem apod. Když jsem to doma umyl, tak auto bylo samý mikro škrábanec. Ale fakt komplet. Vyleštil jsem to nějakou drahou leštěnkou a modlil se, aby si toho šéf nevšiml.

Šéf se vrátil po víkendu z Německa, skočil do Nissana a jel do Havířova, kde auto totálně dobily kroupy jak tenisáky. A já měl klid.

Nevím jestli ti to pomůže, ale mě to to pomohlo moc. 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U škrábanců záleží jak jsou hluboko, tzn do jaký vrstvy to zasahuje. Povrchový na clear coat se dají "rozleštit", dal bych to někam na detailing (nebo jestli je člověk dobrodruh, 3M prodává sadu na leštění s nástavcem na vrtačku). Pokud je to v barvě, je potřeba to buď vyplnit opravnou sadou a nebo ideálně vybrousit a prestrikat. Hlouběji - plnič, základová barva, kov prestrikat díl.

Z vlastní velmi nedávné zkušenosti můžu říct - nedělej to sám doma, zkurvíš to víc než to je. Najdi si lakovnu s dobrým hodnocením a nech je to posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

v srpnu ji předám jinému chlapovi a padla🤣🤣🤣.

Neříkej hop dokud si nepřeskočil. Ti jiní chlapi ji kolikrát vrátěj na rekvalifikaci i s dětma. :D

edit: Gratuluju samozřejmě. :)

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, tikzot napsal:

Karolina krásná otočka na konci, moc jí to přeju a Iga asi bude těžká soupeřka, ale  snad se to povede🙌🏻

Byla ve mne mala dusicka, kdyz to bylo 2:5 ve tretim :)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...