Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

před 14 minutami, gunman napsal:

Dcera se nám vrátila po dvou měsících z Nepálu, vybrat tam dárek pro tatínka bylo celkem jednoduché

A4FC9BC6-90A7-4915-A7EE-33169B83A605.jpeg

Fajnový Khukri 🙏 Neradno si zahrávat s Nepálským vojskem 😅 Líbilo se dcerce?

před 11 hodinami, African napsal:

Fajnový Khukri 🙏 Neradno si zahrávat s Nepálským vojskem 😅 Líbilo se dcerce?

Líbilo, byla měsíc v nemocnici v Katmandu a pak 3 týdny v nemocnici u kláštera v horách. Ubytování v rodinách, pár výletů na slony, krokodýly, nosorožce. Nemocnice vybavené, doktoři makají za pár korun, na horách se rodiny myjou jednou týdně, cesta do nemocnice přes hodinu pěšky. Promítala nám mraky fotek, naprosto jiný svět, kultura. Všichni ale v pohodě a milí, navíc jako vysoká štíhlá bílá holka tam byla za celebritu 🙂 

před 11 minutami, gunman napsal:

Líbilo, byla měsíc v nemocnici v Katmandu a pak 3 týdny v nemocnici u kláštera v horách. Ubytování v rodinách, pár výletů na slony, krokodýly, nosorožce. Nemocnice vybavené, doktoři makají za pár korun, na horách se rodiny myjou jednou týdně, cesta do nemocnice přes hodinu pěšky. Promítala nám mraky fotek, naprosto jiný svět, kultura. Všichni ale v pohodě a milí, navíc jako vysoká štíhlá bílá holka tam byla za celebritu 🙂 

Super a navíc když tam takhle pomáhá a nabírá cenné zkušenosti 🙏 Jinak Chitwan je má srdeční záležitost, parádní národní park, mám to tam moc rád.

A je tu snad někdo tak naivní aby věřil, že se tihle uřvaní vyděrači budou nějakým ouředním příkazem/zákazem řídit? Bandy potrhlých anarchistických fundamentalistů odjakživa uznávaly akorát svoje vlastní domnělá práva, zatímco své činy spáchané v rozporu s morálkou, elementárními právy ostatních i zákonem si automaticky omlouvali jako "mučednictví". Aneb jejich zvrácenou logikou: "Umře-li matka cestou k porodu v zácpě způsobené blokádou, jde o oběti systému který ta zlá auta odmítl zakázat a proti kterému budeme o to rozhodněji bojovat". Ultralevičákům totiž o nějakého konkrétního člověka (pokud nebyl jeden z nich) nikdy nešlo a nejde a nepůjde :thumbsdown_anim:

Edited by Radek124

No, napoprvé asi ne. Ale nyní již fízlové budou moci, či spíše muset, konat. Já si myslím, že první demonstrace na chodníku bude docela prdel.

před 30 minutami, DavidLC napsal:

Při úklidu jsem našel Kulhánka Stroncium 🙂

Slint slint

Edit : já mám v knižní podobě jen Vyhlídku na věčnost. 

A na živo mám dceru Elvíru 😄

Edited by mAra_