Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Neznám pozadí tohohle sporu, každopádně jakejkoliv políček tomu senilnímu zkurvenci Dukovi beru jako důvod k radosti. Zejména takhle autoritativní. Snad z toho pár lidí z aliance pro život (nebo jak si říkají) dostane mrtvici.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-v-cirkvi-to-vre-biskup-porazil-kardinala-rozvedenym-se-muze-pozehnat-237867

FedEx.thumb.png.63d926a63d5a1d9f7c667f27089077de.png

Zásilka včera v půl čtvrté odpoledne podána ve Švédsku, o půlnoci na CDG v Paříži a dnes v jedenáct dopoledne doručena na adresu v Liberci. Za mě, po zkušenostech se všema těma PPL, DPD, českou poštou, jednoznačně výborný výkon.

před 5 hodinami, long napsal:

Super. Tak snad se teď ty plnoštíhlé nebudou přilepovat lepidlem k molu a bránit průchod modelkám. 

Včera jsem pustil kousek semi v ragby ( zapomněl jsem na přenos ) a už to nevypl, paráda. Už se těším na druhé semifinále. A někdy si pokládám otázku, proč ten sport není u nás populárnější a koukáme se na bandu 22 simulantu a většinou i nekopu.

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

Včera jsem pustil kousek semi v ragby ( zapomněl jsem na přenos ) a už to nevypl, paráda. Už se těším na druhé semifinále. A někdy si pokládám otázku, proč ten sport není u nás populárnější a koukáme se na bandu 22 simulantu a většinou i nekopu.

Tak si pusť ze záznamu NZ-Irsko nebo JAR-Francie. To byla teprve reklama na rugby😉

před 2 hodinami, vzduch napsal:

Se při sledování ragby stydím, že jsem kdysi hrál fotbal😆A to jsem byl naštěstí gólman, ti něco snesou!

Já taky 🤣a třeba zlomené najednou všechny prsty na rukách není pro každého 🤣.

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Ragby sleduju poslednich 12 let a cim dele to trva tim vic se vzdaluju fotbalu. Jednoduse receno, shrnuto: opravdovy sport vs. umely sport. To porovnani je ve vsech smerech.