Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Podařilo se mi rozebrat, vyčistit a znovu složit do funkčního stavu kávovar. Dokonce mi nezbyl žádný z 20 šroubků. 2 hodiny usilovné práce.

Už zase teče ze dvou ďurek. Jejich občasné prošťouchnutí zvenku fakt nestačí.

Budu to muset dělat častěji. Co bylo uvnitř, nechcete vidět. 🫤

Příště třeba Decalco? 🙂

Teď vážně: blahopřeji k úspěchu a užívej kávu. Není nad to, občas strojovnu rozebrat a smontovat zpátky. Já musel v neděli řešit zaseklou hlavu u Fiorenzato F64. Klasicky seklý kvůli napražené kávě. Naštěstí nemusela přijít ke slovu horkovzdušná pistole, ani indukce. Stačilo to vzít ve dvou, no a pak čistit a čistit a čistit ....

Odvápňuji pravidelně, spařovací jednotku oplachuji skoro denně, jednou měsíčně v ultrazvuku. Ale to nestačí. Usazuje se to tam, kde se bez rozebrání nedá nijak dostat.

Tak jsem se kluci dožil :punk: Nádhera, mega happy, akorát to vypadá že se mě rodina chystá zbavit, dědek mě zaplatil horského vůdce na Matterhorn, manželka darovala verticaly a děti nakoupili haldu leteckého vybavení, podezřelé 😂

DSC_6351~2.JPG

Myslel jsem, že to nikdy neskončí...skončilo.

Jsem z ničeho nic prázdný jako tykev, můj život postrádá hlubší smysl...naštěstí ten prepperský červ ve mě stále hlodá, jestli to není málo...

IMG_0969.jpeg

Gratuluju Ti Afri! A rodinu podezíráš zbytečně, znají Tě a vědí, že Tobě ku zrakvení stačí hotelová klika...

I warannovi, ať už kulatiny, nebo ne 🙂

Edited by Americkej

před 1 hodinou, African napsal:

Tak jsem se kluci dožil :punk: Nádhera, mega happy, akorát to vypadá že se mě rodina chystá zbavit, dědek mě zaplatil horského vůdce na Matterhorn, manželka darovala verticaly a děti nakoupili haldu leteckého vybavení, podezřelé 😂

DSC_6351~2.JPG

Gratuluju Vlasto, už ti chybí jen fajfka a papuče 😋