Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

Potěšilo mne rozlosování Swiss Open v kulečníku. Budu hrát s borcem, který je v první světové desítce. Dostanu strašně na prdel, ale zkušenost to bude úžasná.

Před hodinou, Bert napsal:

Potěšilo mne rozlosování Swiss Open v kulečníku. Budu hrát s borcem, který je v první světové desítce. Dostanu strašně na prdel, ale zkušenost to bude úžasná.

Pecka 👍

@Bert - upřímně už pravidla neznám. Ale je šance, že si skoro ani neštouchneš a budeš jen sedět v rohu?

Jinak mě dneska potěšilo, že po půlroční lezení z díry jsem na tom kondičně docela dobře

Před hodinou, Ajaj napsal:

@Bert - upřímně už pravidla neznám. Ale je šance, že si skoro ani neštouchneš a budeš jen sedět v rohu?

Jinak mě dneska potěšilo, že po půlroční lezení z díry jsem na tom kondičně docela dobře

Voe, bejby nebude sedět v koutě 🤣

Jsem nechal u samoobslužný kasy v Tescu telefon, za hodinu jsem si to uvědomil a nějaká dobrá duše co šla za mnou ho odnesla na informace 👍

• Like 1

před 3 hodinami, bobi napsal:

To jsi měl docela "z prdele kliku"  😉   :D

Jop, ale polilo mě když jsem si uvědomil co mě zase čeká a co toho zase zmizí 🤪 

Tak tak ;-). Nebylo to tezke, spise mne pobavily ty uctenky z Yodobashi, jak na to neni nasinec zvykly ;-).

před 5 minutami, Xenomorfus napsal:

Tak tak ;-). Nebylo to tezke, spise mne pobavily ty uctenky z Yodobashi, jak na to neni nasinec zvykly ;-).

Nebylo, bylo to jen neco z hodne mala pro me citelneho 😀 

Dneska mě potěšilo, že jsem dokončil Kurz rekreačního golfisty, prošel celý hřiště a zvládnul to uhrát. Skóre šílený, je co zlepšovat a asi si občas zajdu  zahrát.

V 18. 5. 2024 v 10:20, Bert napsal:

Dobře ty!