Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Čéče Máro, máš mne načtenýho, to nevyhraju. Charger byl ostrej kandidát - Krasavec. Targy jsem už měl Birda i krevetu, ale to se nesvezeš, tam se vracet nechci.  Pak mě berou  Jágo XJS  nebo 635 CSI. Jágo je hezčí v kupé hardtopu.  Mraky křápů, slušnej stav bych sotva cálnul. Jágo s levým volantem nezaplatíš.  Přes pět stovek jsem fakt nechtěl jít. Nebejt socka, byla to zelená Hemi-Cuda "71". Ale jsem co jsem, co už.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Americkej napsal:

Jak říkáš. Za poslední rok jsem viděl asi všechny, co šly na prodej.

A můžu se zeptat, proč jsi to vezl na platu? Ono je to nějak nepojízdný, že to nešlo po ose?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Americkej napsal:

Já jsem takovej sólista. A i když se považuju za poloboha, tak dvě káry současně neujedu. A Germán Tě se svojí espézetkou odjet nenechá. To se mi povedlo jednou jedinkrát s motorkou, frajer chtěl prodat silně.

No, myslel jsem, že by vyšlo levnějš vzít kámoše do party a pořídit si tam převozku, ale to už je tvůj boj 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Americkej napsal:

Jasný, nebo tam jet vlakem. Dělám věci po svým, nemusím ušetřit za každou cenu. Nedávno tu jeden žvejkal Babišův uherák. Nikoho nesoudím, ale jedu si tu svou, prosím o shovívavost...

Tak jasně, to byla jen taková myšlenka. Pokud ti bude auto dobře sloužit, tak asi ok

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Americkej napsal:

Čéče Máro, máš mne načtenýho, to nevyhraju. Charger byl ostrej kandidát - Krasavec. Targy jsem už měl Birda i krevetu, ale to se nesvezeš, tam se vracet nechci.  Pak mě berou  Jágo XJS  nebo 635 CSI. Jágo je hezčí v kupé hardtopu.  Mraky křápů, slušnej stav bych sotva cálnul. Jágo s levým volantem nezaplatíš.  Přes pět stovek jsem fakt nechtěl jít. Nebejt socka, byla to zelená Hemi-Cuda "71". Ale jsem co jsem, co už.

Já bych jednou chtěl Challenger jako třetí vůz. Ale co máme barák tak to je furt  něco. Dřevník, chodník, příjezdová cesta, zpevnit plot a rezerva na auto je prdeli 😄

Budu na to muset šetřit od nuly a to bude nadlouho.... Tak to aspoň přeju ostatním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, mAra_ napsal:

Já bych jednou chtěl Challenger jako třetí vůz. Ale co máme barák tak to je furt  něco. Dřevník, chodník, příjezdová cesta, zpevnit plot a rezerva na auto je prdeli 😄

Budu na to muset šetřit od nuly a to bude nadlouho.... Tak to aspoň přeju ostatním...

A ty parohy taky neco stojej, ze jo? O chlastu nemluve...

🙂

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🙂

A to já zas nikde nenapsal, že se máme špatně. Je to jen o prioritách. Za prachy co jsem dal do HD bych to auto měl... S hodinkami snad na dvě 😄

ale tak nějak to ostatní jsem pořídil a vůz chybí 🙂 Ale to je jen takové kafrání na fóru s podobně souznějícími spolupacienty...

proto říkám, že vůz a s ním spojené radosti ze srdce přeju.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baví mě české média... 😂

Týden před volbami v USA...Biden má pohodový předvolební náskok.

Den před volbami... Bude to vyrovnané.

A dnes...Trump vítězí v klíčových státech.

Zítra bude...Trump vyhrál, bylo to od začátku jasné. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baví mě české média...
Týden před volbami v USA...Biden má pohodový předvolební náskok.
Den před volbami... Bude to vyrovnané.
A dnes...Trump vítězí v klíčových státech.
Zítra bude...Trump vyhrál, bylo to od začátku jasné.
To je to, co média u nás i jinde nechtějí slyšet. Ale i přes jejich preference Bidena asi nasrat a Amerika bude lepší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nemá cenu ani komentovat, český média v čele s ČT24... to je hnůj... Co je vtipný jsou ty kurzy na vítěze voleb... včera kolem půlnoci na DT kolem 3 a JB 1.6... Ráno otočka o 100 %... ve švajcu mi kamarád v tu stejnou ukazoval kurzy u nich. DT 1.08, JB necelý 3. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše zpravodajství nekomentovat a ještě to jejich zpoždění s informacema, resp. mi přijde, jak když pouštějí, jen co se jim hodí.

Koukám na tu Pennsylvánii třeba tady https://www.nytimes.com/interactive/2020/11/03/us/elections/results-pennsylvania.html

a to by teda Biden z tý zbývající cca čtvrtky musel sebrat sestakra velkej kus, aby tady vyhrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, warann napsal:

Naše zpravodajství nekomentovat a ještě to jejich zpoždění s informacema, resp. mi přijde, jak když pouštějí, jen co se jim hodí.

Koukám na tu Pennsylvánii třeba tady https://www.nytimes.com/interactive/2020/11/03/us/elections/results-pennsylvania.html

a to by teda Biden z tý zbývající cca čtvrtky musel sebrat sestakra velkej kus, aby tady vyhrál.

Koukám na ten Tvůj odkaz aktuálně tam píšou cca +600 tis pro Trumpa... myslíš, že to tam ještě může projet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...