Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Potěšilo mě, že jsem si před týdnem nevsadil na Trumpa. Byl jsem vzhledem ke kurzu ve velkém pokušení... ale přecenil jsem množství stydlivých voličů a podcenil poměr lidí na venkově a ve městech. Začínám si myslet to samé co Liquid. Korespondenční hlasy jsou jedna věc a pomalejší dopočítávání hlasů v městských aglomeracích druhá - obojí hraje pro modré.

Jsem zvědav, co Kamala jako prezidentka předvede. Biden nevypadá, že by to dal... leda že by si střihnul rekondiční pobyt v Praze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplňují data až je dostanou, nedivím se, mohl dopočíst nějakou větší aglomeraci, s tím že hlasy pro další kandidáty už byly zaznamenány předtím nebo teprve budou dopočteny, třeba taky o větší počet. Počet celkových hlasů tomu nasvědčuje.

 

Screenshot_20201104-180331_Calculator.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ve volbách asi fixluje každej, kdo si myslí, ze mu to projde... ale tady mi příčina modrého finiše přijde přirozená. Sice se říkalo, že část demokratických koresponďáků propadne, protože je bude vyplňovat pologramotná "sociální" část jejich voličstva, ale ruku na srdce, to samé platí i o jednodušší části elektorátu republikánů. S tím rozdílem, že jeden propadlý červený koresponďák má aktuálně cenu dvou až tří modrých... 

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem mi teda hlava nebere, jak můžou amíci mít sudý počet volitelů. Asi mají fakt rádi adrenalin. Kdyby to skončilo 269:269, tak jako ring s bahnem pro oba kandidáty? :D Bych si na toho Donalda pak přece jen vsadil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, prowler napsal:

Dokončený obchod s Robertem (jeste jednou díky) no a tím pádem nové hodinky....

Jsou krásný a pochopitelně ložnice - přítelkyně - peřina... proběhlo 🙂

Jsou famózní, ta modrá mě bere 👍 Akorát moc nechápu tu spojitost s peřinou...ale to je asi jedno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, African napsal:

Jsou famózní, ta modrá mě bere 👍 Akorát moc nechápu tu spojitost s peřinou...ale to je asi jedno :D

Normálka ne, bafneš starou, dotáhneš jí pod peřinu, tam jí ukážeš jak hodinky svítěj a pak jí pošleš vařit

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...