Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 55 minutami, dabelM napsal:

Doufám že jsi jí i řekl, že větší radost díky čekání budeš mít z Pepsin 😜

No samozřejmě jsem ji vyjmenoval, co všechno mi má ještě schválit..včetně pepsin :) Ale moc vtipný jí to nepřišlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obojí jsem teď absolvoval a po gastru jsem řekl zlatá kolonoskopie.... u kolono jsem si jen připlatil za CO2 a v poho, krom jedný "zatáčky", kdy ze mne vylítlo "no ty vole" a všichni jsne se zasmáli, pak jsem šel na záda, sestřička se mi opřela o břicho a bylo to už v pohodě..... u gastra mne vystříkali krk lidocainem, a jelikož mám dost vyvinutej dávivej efekt, dal jsem si NO2, sice jsem se začal chechtat už po asi 4 nadejchnutí, načež doktor prohlásil "sestři, tak ten už je náš" ale za mne to gastro bylo mnohem horší....  na druhou stranu, příprava na kolono je mnohem horši, myslel jsem,ž poslední půllitr už nevypiju ... ale výsledky potěšily, obojí krásně čistý.... až na asi 5 mm polyp, kterej při kolono rovnou vyštíp a histologie pak taky v poho.... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád před měsícem byl na gastru. Říkal, že nejhorších 11 minut v životě co trvalo vyšetření. Byl na tom poprvé, a proto se na něm zaučoval černý doktor jménem George. Doktorovi to moc dobře nešlo, ale měl štěstí, pacientku co šla po něm si tam nechali, protože začala krvácet. A po vyšetření mu řekli, že za měsíc jde znova. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Ajaj napsal:

ty vole to nevymyslis. Vlakno „Co me dnes potesilo“ a tady se particka postarsich chlapku uz druhou stranku bavi vo tom co do nich kdo v zivote strkal :-)))))

Neboj, taky Tě to jednou čeká.... 🙂 A hlavně dobrý výsledky potěší, zvláště, když Ti je 50+, takže to sem taky patří...

 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 11. 2020 v 21:07, Frostie napsal:

No, myslel jsem, že by vyšlo levnějš vzít kámoše do party a pořídit si tam převozku, ale to už je tvůj boj 😃

Jak levnějš?😀 benal-nafta do dvou aut, převozky červene na export od 100 po 200€ , musis mit domluvenej termin na dopravce v corone, 2 hodiny času, otravuješ kámoše aby s tebou promrdal den času a tak jel sám a s vlekem to bralo o cca 2 litry víc než by jel sólo 😉 takže ve finále ušetřil s plaťákem. Jestli jel v něčem normalnim a najel 800 km tak ho to vyšlo v naftě na 2500 kč😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...