Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nejstarší dcera projevila zájem udělat si v 21 letech zbrojní průkaz. Naučil jsem ji, co umím a dnes složila zkoušky na všechny skupiny. Mám radost.

Starym lidem se doporucuji spis sprchovy kouty

uhrinstinkt.de - v pátek jsem s nimi řešil novinku Tissot T-Touch Connect, kterou měli za 835€. Dneska jsem chtěl objednat a svítí tam cena 850€. Tak jsem napsal na info, proč to tak je - prý měli pár ks skladem a byla to zaváděcí cena. Hodinky se vyprodaly a teď už jedou za vyšší cenu.

No nic, tak jsem dopoledne objednal za 850 + 19 pošta a teď večer přišel mail, že mi zrušili platbu kartou a stornovali objednávku. Důvod: přišlo jim to nefér a poslali novou fakturu a link pro platbu na 835 a poštu dají grátis.

Tak to čumím, klobouček dolů za takovýto zákaznický přístup.

před 5 hodinami, M3maniac napsal:

Jak levnějš?😀 benal-nafta do dvou aut, převozky červene na export od 100 po 200€ , musis mit domluvenej termin na dopravce v corone, 2 hodiny času, otravuješ kámoše aby s tebou promrdal den času a tak jel sám a s vlekem to bralo o cca 2 litry víc než by jel sólo 😉 takže ve finále ušetřil s plaťákem. Jestli jel v něčem normalnim a najel 800 km tak ho to vyšlo v naftě na 2500 kč😉

To všechno +- štimuje, počítal jsem ovšem ještě s výpůjčkou plaťáku, kterej asi nemá vlastní (třeba trojku na den). Převozky exportní červený jsem naposledy pořizoval za 120,- €, takže spíš ta nižší tebou uváděná hranice (D-75...). Domluvený jsem to měl, Zulassungsstelle byla 500 m od autohausu, trvalo to cca hodinu, kámoš byl z kategorie já tobě - ty mně. Na plaťáku jsem vezl auto naposledy někdy v devadesátkách. Asi máme každý jiné zkušenosti. 

Cena značek je kraj od kraje a město od města, někde ti ŕeknou za žluté kurzkenzeichen 110€, s těmi ovšem nemůžeš mimo DE a hlavně už je nevystavují lidem bez pobytu v DE. Čekání na dopravce opět město od města, už jsem zažil i 3,5 hodiny ve frontě a na to nemám žaludek. Půjčení plaťáku u nás 500- 1000 kč na den. Takže nevím jak daleko jel, ale moc jsem se myslím neseknul. Pak tady ještě máme věci jako letní gumy na D1 nebo dálniční známka a zjistíš, že po ose neznamená ´levněji 😉

Tak hlavně jsem to chtěl uhrát sám, nezávislost je pro mne nejtvrdší měna. Někoho otravuju vždy až v nejzazší chvíli, když není zbytí. Prachy jsou až pak. Jinak M3man počítá zhruba správně, plaťák tu v Písku stojí litr na den, já ho měl od kámoše 5 dní nechtěl ani kačku. X5 polkla11l nafty na 100, Hannover na otočku 1400km. Podle mého fajn bilance. Víc jsem provařil na Euru, já kupoval 27,5 a dneska bych 12 papírů ušetřil. Jenomže to bych za A nekoupil nikdy nic a za B furt je to hračka, ne potřebný auto kde člověk počítá jinak. Tuhle sobotu jsem přivezl druhý kámošovi, to bylo kilo za Mnichovem. Úplná pohoda, jeli jsme ve dvou a zase mým s plaťákem. Jinak by mě to nenapadlo, tohle je prostě nejpohodlnější.

No pro me to pohodlné není když máš za den stihnout 4-5 termínu 😉 sólo letím těsně nad zemi a s plaťákem 100 km/h. Jet 1000 km s platem a bez je kurva rozdíl 😉 v tvém případě 2x za rok je to na pohodu.

Souhlas, s autem jsem občasník. Jinak prázdnej plaťák cca 160, plnej do 120. Není to bůhvíco, ale žádná trága. S motovozejkem a naloženou mašinou 200km/h, ale to už okolí blbě čumí i v Německu.

Mě dneska potěšily dvě věci, první byla bůček v akci 75%libovost v makru, koupil jsem 3 kila, a druhá, že jsem na čekačce na Expy I u Bechyněho. Pro mě osobně velkej krok. 

Edited by Zeeberdee
hrubka
před 8 minutami, straspol napsal:

Nenapadá mě nic, za co bych nedostal ban.

Tak to jsi mne potěšil ještě víc 😄

před 1 minutou, DavidLC napsal:

Ccsss mám volno od 22.10. HA 🙂

To je spprrroooosssssttttttýýýýýýýýýýýý 😄

Moc mě potěšilo, že sem zachytil inzerát toho magora, co mě chtěl připravit o definitivní hodinky. Zamkl jsem mu ho.

Vůbec je s nim těžkej život: kolikrát sednu ke stolu a tam seznam úkolů, todle srovnej s tamtím, zjisti vše o támhletom, propočítej, srovnej se vším...jak včera v rauši myslel, že sme neunavitelný.