Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Vzhuru na klondike emoji3.png, snad se to rozpusti...

Budeš mít krásný výčum, asi jako já předevčírem :lol: Když tě tady vidím, Sněžku bohužel musím odložit, protože děcka dnes nastoupili do školy... Ty jsi tam nebo pojedeš? 

DSC00905.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mne potěšila nízká psychická odolnost zaměstnance call centra volajícího z čísla 730 701 537. Měl jsem zrovna dobrou náladu, tak jsem mu v půlce věty (jež z jeho strany obsahovala slovo životní pojištění) sdělil, že je to fajn, že mi volá, protože jsem se chtěl vždycky bavit s blbečkem, který se musí živit tak nedůstojným způsobem. Pak jsem se ho zeptal, jestli se ho rodiče už zřekli, nebo to mají v plánu udělat teď o víkendu. Zatímco něco mektal o tom, že hovor je nahráván, a že bych ho neměl urážet, měl jsem čas si připravit repliku na téma, že jeden známý tohle dělal, ale musel toho nechat, jelikož si ho nevážil ani vlastní pes, a každou noc mu v předsíni nachcal do bot. Odhaduji, že asi tak 15 sekund po tomhle to nevydržel a zavěsil . Posera jeden.

Tohoto drobného vítězství nad telešmejdem bych nedosáhl, kdyby nebyl Chronomag. Protože právě někdo z Vás zde totiž popisoval, kterak se udatně s otravou utkal. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
před 5 minutami, Bert napsal:

Dnes mne potěšila nízká psychická odolnost zaměstnance call centra volajícího z čísla 730 701 537. Měl jsem zrovna dobrou náladu, tak jsem mu v půlce věty (jež z jeho strany obsahovala slovo životní pojištění) sdělil, že je to fajn, že mi volá, protože jsem se chtěl vždycky bavit s blbečkem, který se musí živit tak nedůstojným způsobem. Pak jsem se ho zeptal, jestli se ho rodiče už zřekli, nebo to mají v plánu udělat teď o víkendu. Zatímco něco mektal o tom, že hovor je nahráván, a že bych ho neměl urážet, měl jsem čas si připravit repliku na téma, že jeden známý tohle dělal, ale musel toho nechat, jelikož si ho nevážil ani vlastní pes, a každou noc mu v předsíni nachcal do bot. Odhaduji, že asi tak 15 sekund po tomhle to nevydržel a zavěsil . Posera jeden.

Tohoto drobného vítězství nad telešmejdem bych nedosáhl, kdyby nebyl Chronomag. Protože právě někdo z Vás zde totiž popisoval, kterak se udatně s otravou utkal. Díky.

to bylo trochu kruty, ne?

ja vzdy jen okamzite zavesim a cislo zablokuju, je to rychly a ucinny 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me dneska potesil zeleny zmrd, aka Alza. Prijedu k vydejne a vidim frontu tak 12 lidi. Rikam nic, prijedu tak popozitri. Ale pak jsem dostal spasny napad...vzpomnel jsem si na reklamu, stahnete si aplikaci a predbehnete frontu. Tak sup sem s apkou, prihlasit, zaplatit, klik na vyzvednout a uz pelasim ke dverim. No jo, ale vevnitr televize, kde misto vyvolavanych cisel sviti napis “neco se pokazilo”. Evidentne se jim tam neco popsulo a nebyli schopni odbavovat zakazniky. Tak chvili postavam a spekuluju jak to vyzvednuti zase zrusit. No a protoze postavam mimo frontu a nebezpecne blizko dverim, lidi z fronty pomalu zacinaji zbystrovat a tvarit se nervozne. Rikam nic, otocim se a zdrhnu...kdyz najednou vybehne z prodejny pikolik, zahulaka moje cislo a vrati mi krabici do ruky. Kurna utikal jsem k autu jak divy, aby me tam neubili 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tom4 napsal:

Takže tou apkou a přihlášením se o věci jsi jim celý systém po.ebal, ale i přesto si s tou frontou vy.ebal :D

Pozor, pozor, to mi neprisijes! Ta fronta, tudiz poyeb, tam byla uz predtim. Ja se jenom prizpusobil situaci 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...