Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, African napsal:

Že jsem neskončil celý v mrazáku :D Jsem šel do Lídlu, vidím na dně mrazáku poslední balení tuňáka, tak jsem se pro něj rychle nahnul a jak jsem měl mokrý boty, tak se mi obě nohy smekli a už jsem tam letěl. Jen tak tak jsem se chytil levou rukou, ale heknul jsem tedy docela nahlas, něco jako hélp. Vedle mě manželský pár normálně vybuchnul smíchy a vydrželo jim to hodně dlouho, co jsem tak mezi regály sledoval :lol2:

Afri, poté, co jsem si otřel slzy z víček, musím konstatovat, že jsi prostě renesanční člověk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotku tedy nepořídím, na to je tma jak v pr…, ale pár nadšenců tady zase rozjelo peklo, Peklo s velkým P. V rozhlase hraje pár tónů z pohádky " S čerty nejsou žerty " a ulicemi projíždí traktor s valníkem, na kterém je kotel s hořícím ohněm a okolo poletují čerti a chytají děcka a házejí je vůz - i větší děti utíkají 😄 😄

paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky



Mikuláš sice chodí až večer, ale já už cosik dostal asi jsem byl tuze moc


Ten je super. Jeden mam jeste rozebrany. Bohuzel koncovy stupen uz je pryc. Ovladac zustal. V dobe funkcni NMT site jsem si stroj upravil na manualni ladeni a slo s tim poslouchat jako se scanerem :-) Pro rejpaly pisu ze slo, ne ze jsem to delal

Odesláno z mého SM-A715F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, super, jen se musím poprat s chybějící nabíječkou, někde sehnat anténu a pak ho zkusím probrat. Nedělám si naději, že by se z něj dalo volat ( NMT ), ale kdyby se rozsvítil a něco " předvedl ", byl bych moc rád 😄 měl jsem v pácu ještě ten starší, ale znáš to 😞 a pak, dárky se neodmítají 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Irwinek napsal:

Fotku tedy nepořídím, na to je tma jak v pr…, ale pár nadšenců tady zase rozjelo peklo, Peklo s velkým P. V rozhlase hraje pár tónů z pohádky " S čerty nejsou žerty " a ulicemi projíždí traktor s valníkem, na kterém je kotel s hořícím ohněm a okolo poletují čerti a chytají děcka a házejí je vůz - i větší děti utíkají 😄 😄

paráda

U nás po městě všude taky mazec, asi musí přijít virus, aby tradice ožili :D U nás to proběhlo parádně a bezpečně, jelikož si covidem prošel mikuláš, vrchní čert, zaučující se čert a anděl mě u šťopky dobré slivovice řekl, že na něj málem zhebnul :lol2: No, děti pěkně vibrujou, a tak to má být.... 

DSC01059.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...