Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Frostie napsal:
před 1 hodinou, nickolas napsal:
Tvl. Shalom a Ocean emoji33.png 

Je snad něco špatně? Chápu třeba, že můžeš mit jiný preference, pro mne to bylo ještě s Vanessou, Technofactory a třeba N-Sonic Jirky Vatky top z českých luhů a hájů začátku nineties

Pokud Vanessa, tam byl myslím Vozáry, tak taky super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Zdenek1307 napsal:

Pokud Vanessa, tam byl myslím Vozáry, tak taky super.

nebyl, ten měl pak Dévu. Vanessa byli Samír, Yndor ,Walli a dokonce chvíli i dnešní pazmrd Prchal 🙂 Pak i Papalescu, ale to už byla fáze Vanessa Gun

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem úplně spokojenej panchart zašli jsme se ženou na vínko než nám to strana a vláda zatrhne já měl na ruce Monaka ona parádní vintage Autavie a za celý večer jsem nepřišel na to která ruka je lepší 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Frostie napsal:

Tak já ještě o jednu desku dřív, Marathon 🙂

No, pamatuju Želvu, Ptáka rosomáka, Jedeme jedeme i Olympic 4, což bylo vše před Marathonem, ale Prázdniny na Zemi byli první, které jsem opravdu vnímal, a to hlavně kvůli tomu, že jsem je viděl v televizy 😄

od té doby Olympic můžu, ale Kaťata mne nějak nezaujala 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Irwinek napsal:

No, pamatuju Želvu, Ptáka rosomáka, Jedeme jedeme i Olympic 4, což bylo vše před Marathonem, ale Prázdniny na Zemi byli první, které jsem opravdu vnímal, a to hlavně kvůli tomu, že jsem je viděl v televizy 😄

od té doby Olympic můžu, ale Kaťata mne nějak nezaujala 😞

JJ, to já taky,myslel jsem jako, že jsem byl na koncertě s rodiči. Jinak  Kaťata až na pár světlých momentů opravdu žádná hitparáda 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Frostie napsal:

JJ, to já taky,myslel jsem jako, že jsem byl na koncertě s rodiči. Jinak  Kaťata až na pár světlých momentů opravdu žádná hitparáda 😞

Já s našima na koncertě nikdy nebyl 😞 s maminkou jsem obrážel divadla a kina, s tátou spíš muzea a techniku, zoo a děda mne vozil po vlastech českých 😄 od všeho vrchovatě, tak jsem se snažil to nějak předat mladýmu, a jak posledně říkal - " ono je to vlastně dobrý, vidět na vlastní oči, jak to vypadá ".  Jeli jsme kvůli němu do Dubrovníku, aby viděl, kde vznikla hra Assassin 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, zceyee napsal:

Mě vzal táta na první rockovej koncert, teď beru tátu na koncerty já. :) No a v muzeu jsem byl naposledy nekde v Mnichove (doporucuju) a sam, cekam az vyroste trochu malej. :)

Já doufám, že mi příští rok vyjdou Millhouse, protože posledně jsem odmítl tam jít jen na dvě hodiny 😞  Mladej už snad neporoste, je o 1 cm menší než já a sedí u monitoru s VŠ 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzal jsem kluka do takových trochu exponovaných míst, je dobrej, pro strach uděláno a je to jedna velká pohádka :thumbsup_anim: Honím to než nás hodí do karantény, už se kolem nás stahují mračna. Čekáme na výsledky několika spolužáků, a pokud pozitiv, jdeme zrovna do karantény, s holkou úplně stejně.... 🤢 

DSC_0300.jpg

DSC_0299.jpg

DSC_0295.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...