Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

 

V 4. 2. 2021 v 21:44, wawrik napsal:

Dnes ma mega potešil Helgi Ólafsson, islandský šachový veľmajster, čo hrával a kamarátil sa aj s Bobbym Fischerom. Ponúkol sa (sám!), že bude raz týždenne trénovať šach nášho sedemročného šarkana, ktorého si vytipoval na miestnych šachových turnajoch a chess.com. :thumbsup_anim:

Gratuluji moc 😄 a teď už jen sehnat správné šachy - dřevo, kov, sklo, papír, lego,...….. materiál je prý důležitý, kamarád by skleněné nevzal do ruky 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Irwinek napsal:

materiál je prý důležitý, kamarád by skleněné nevzal do ruky

Mladému je to jedno, keď sa neučí a dostane zaracha na šach, recituje si ťahy. Pekne ma tým serie, lebo na to potrebuje divákov, a to človek nepočuje nič iné len „Dáma by išla na D6 - vieš, čo potom hrozí, tatino?“ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, wawrik napsal:

Mladému je to jedno, keď sa neučí a dostane zaracha na šach, recituje si ťahy. Pekne ma tým serie, lebo na to potrebuje divákov, a to človek nepočuje nič iné len „Dáma by išla na D6 - vieš, čo potom hrozí, tatino?“ :D

A zkusil jsi ty tahy? pokud si to takhle dokáže vybavovat, bude asi opravdu dobrej 😄

V jeho letech asi druhýho takovýho hned tak nenajdeš, to by chtělo spíš podporovat, než zakazovat 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Irwinek Podpory má dosť, neboj, ale pre sedemročného chalana to nemôže byť jediná vec na svete... Učiť sa, behať po vonku a slušne sa správať musí, aj keby to bol nový Carlsen (čo nie je) :D

Inak o Polgárovej je známe, že so staršími sestrami hrávali takto naslepo po nociach. Neskôr jej to vraj veľmi pomohlo.

No, v každom prípade mám z toho celého nesmiernu radosť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Prochy68 napsal:

Ja bych si pral na tvem miste sneznice 🙂

Když tady furt přelejzáš nějaký šutr, bych je brzy někde zlomil, tohle musí stačit :punk: Leze to tedy pěkně pod nehty, ještě že je horký čajíček po ruce.... mňam.

DSC01229 (1).jpg

DSC_0314_copy_1704x3024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela vyjímečně Česká pošta! Ano čtete správně! Poptával jsem co nejrychlejší doručení hodinek na Slovensko, ideálně do 2 dnů. DHL, FedEx, UPS i PPL mě odmítli, že to za této situace není možné za jakoukoliv cenu, že nejdříve příští týden. A jedině Česká pošta pomocí EMS mi řekla že se to stihne. Tak jsem to s trochou skepse ve středu v 7 večer hodil na poštu a za 350,- hodinky dneska přebral místní člen na východě Slovenska. Klobouk dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 2. 2021 v 18:01, pciza napsal:

Tampa,Tom,Gronk! Prostě paráda!

Byl jsem na druhe strane barikady (po tom, co Tom ukoncil sezonu "mym" Saints).

Skoda, ze si Chiefs nechali nejslabsi vykon do SB. Nicmene kloboucek dolu pred Gronkem, rok na odpocinku mu prospel a verim, ze podepise min. dalsi sezonu.

I kdyz fandim Saints, tesim se na kazdy dalsi Gronk spike 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, antitomas napsal:

Byl jsem na druhe strane barikady (po tom, co Tom ukoncil sezonu "mym" Saints).

Skoda, ze si Chiefs nechali nejslabsi vykon do SB. Nicmene kloboucek dolu pred Gronkem, rok na odpocinku mu prospel a verim, ze podepise min. dalsi sezonu.

I kdyz fandim Saints, tesim se na kazdy dalsi Gronk spike 😎

Ja jsem zarputilej fanoušek Giants, ty mi bohužel moc radosti nedělají.  Ale samozřejmě zkousnu i jiný týmy 😀 NE patří mezi ně. Proto mne mrzelo že Tom odešel do Tampy.  Na druhou stranu mu ten volnější styl prospěl a Gronk prostě super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela vyjímečně Česká pošta! Ano čtete správně! Poptával jsem co nejrychlejší doručení hodinek na Slovensko, ideálně do 2 dnů. DHL, FedEx, UPS i PPL mě odmítli, že to za této situace není možné za jakoukoliv cenu, že nejdříve příští týden. A jedině Česká pošta pomocí EMS mi řekla že se to stihne. Tak jsem to s trochou skepse ve středu v 7 večer hodil na poštu a za 350,- hodinky dneska přebral místní člen na východě Slovenska. Klobouk dolů.
Musím potvrdiť a touto cestou sa ti Pavel ešte raz poďakovať. Už ráno som mal hodinky v rukách a ešte viac ma potešilo že to dostal do auta na rozvoz sused z vedľajšieho bloku :) proste zázraky sa niekedy dejú.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hranatá? Uznávám, že S60, S70, S80 jsou jinde, ale hranatá je u mne 240 - 760 + kapitola sama pro sebe - 780. Tohle je tak akorát, navíc je to poslední 960 před přeznačením na S90, takže i ten předek má do hranatosti daleko.

Já nad tím spojlerem fakt dost přemýšlel, ale pak jsem se rozhodl to nechat tak. Musel bych ještě měnit vzpěry kvůli váze 😞 Heico dělalo i nějaký jiný, ale teď nemám k dispozici fotku ze stejného úhlu 😞 Ten se mi líbil víc.

2b6bdf40d7b50f1dcdd1da1eb01f7d38.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...