Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

V 18. 2. 2021 v 8:24, mAra_ napsal:

Lesníci mi za plotem dělali dřevo poslední dva týdny... A potěšilo mě, že mi hromádku nechali v podstatě za tašku brambor. Takže už vím, co budu dělat v létě 🙂

PXL_20210217_160945828.jpg

 Uvaž k tomu psa, jinak po neděli nebude nic.😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, gunman napsal:

AFRI - stojany jsou z OBI - regál na víno L

je to 5-ti metrovej sklep z betonových segmentů, cihly jsou obklad

Tak jsem dva kousky taky objednal, to by mělo mým potřebám stačit :D Díky, příští týden si začnu hrát v mé tajné komůrce, je tam příjemné klima, tak se snad vínu bude dařit  :guitar:

DSC_0360_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V deseti letech ten dvoulitr zvládá úplně bravurně. Holt po tatínkovi no 

Akorát se teda musí naučit správně držet volant a zatacet přes ručku, ale na první pokus luksus

IMG_20210220_140041.jpg

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před Vánoci jsem šel pro jmelí a zlomily se mi teleskopický nůžky od Fiskarsu :(

20201221_132106.jpg.0fa3e4ef6bc9c37fd8deab78c220e62c.jpg

Na rukojeti ještě samolepka Mall.cz, datum výroby 2016, záruka 5 let, píšu na Mall že nemám účtenku, a v zákaznickém účtu jdou vidět jen 2 roky zpět, co a jak s tím. No, vemte to na prodejnu ale potřebujete účet. Mno, vždyť píšu že nemám, ale prokázat nákup umím, jen chci aby se koukli do archivu. Nelze odarchivovat. Aha. Tak díky.

Vzal jsem to na prodejnu, převzali, za dva týdny volají že jim nejde odarchivovat účet. Říkám a co jako, zboží tam je, datum výroby je menší než 5 let, číslo objednávky vidíte, prokazatelně kupováno u Vás, tak na co pořád doprdele chcete účet? Ok, tak já to ňák něco něco.

Za další čas, no víte, my řešíme jen reklamace v zákonné lhůtě, pak už je to na výrobci. Aha?

No tak píšu do Fiskarsu jestli jako kecaj nebo nekecaj.

Kecaj, tedy "prodejce si to ulehčuje" :) no a rovnou navrhují že to u Mall zařídí oni, nebo mi pošlou tu stříhací hlavu novou rovnou ke mě. 

Takže Fiskars klobouk dolů, tohle je první cajk co se mi pokazil to za a, za b, druhej den PPL u dveří. 

20210222_145734_copy_600x800.jpg.3d136a7572d2c8907b009b60898e3fc5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma to máme rozdělený

regál jedna - k tomu se ani nepřibližujte

regál dva - sekty, berte z horních dvou pater

regál tři - morava a čechy, berte z horních dvou pater

regál čtyři - svět a konzumní víno, berte si co chcete

regál pět - nesahat, uložený přebytky z kavárny na další sezónu

 

tak ať se ti to plní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, nickolas napsal:

Tak to byla rychlost :D

Oh yes, jak jde o chlast :D Navíc se v práci střídáme po týdnu, tak je čas udělat dost věcí které se dlouho odkládají. A tady můj poklad, který asi přenechám další generaci, je mi to líto otevřít. Párkrát jsme nad ní pod párou stáli a dumali zda-li koštnout, ale vždycky se nějakým zázrakem zase uklidila :thumbsup_anim:

DSC_0395_copy_3024x1704.jpg

DSC_0394_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo aj u nás v práci občas někdo donesl starou echt super kořalku a taky kolikrát došlo na moje slova....

Pokud je kořalka dobrá, bude dobrá za rok, dva, pět nebo padesát....to je jedno.

Pokud je hnusná nepomůže když ju zavřeš a necháš odloženou ani sto let. 😉

Ale to napětí, je vždy super... 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se Ti to odpaří, než to příští generace vychlašče :) 

Jinak ty regály mám taky, teď sou teda na druhym baráku, ale půjdou tady ke mě do sklípku pěkně. Ještě tam mám výklenky, takže tam budu dělat vyloženě klícky právě na ty "poklady", který když by někdo otevřel, přerazim mu hňápu :D 

Tož na plné regále!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...