Jump to content

Co mě dnes potěšilo :)

Recommended Posts

před 17 hodinami, kuncák7 napsal:

Starnu, dnes mi mladší neteř doslova řekla, že mě berou jako svého tatu. Nikdy mi to doslova neřekla, teď poprvé ( ani mě tak neoslovuje, to jsem nechtěl). Dojalo mě to a to nejsem citlivka, kurna.

👍

Uznavam ta za tvoj boj so zivotom. 👍

Měl bys ji fotit s krabičkou od sirek, ať je vidět měřítko .-) a aby Baldic pochopil, že z týhle wovce je míň masa než z králika .-) 

Samozřejmě gratulace! 

před 4 hodinami, nickolas napsal:

Ja bych se toho zas tak nebal 🤔

Bal, nebal. K jidlu by to nebylo. Sirky jsem ovsem nenasel, gecka snad staci. 

7A952329-9117-46AE-B70D-63ED988BDC65.jpeg

Edited by warann

Jj to jsou ony, je tam dobre zmineny, ze ackoli jsou male, nejsou to zadny chcipaci. Akorat ta agitka ohledne registrivanyho chovu (“ a inzeraty v novinach vynechte”) je takova trochu srandovni. Ale budiz, my ted mame ovecky, co vozi jeden pan primo nekde z Bretane, jsou super a zcela v pohode. 

Asi mě potěšilo? 

Podařilo se mi najít lístek s rozloučením mého prapradědy. Který dal známému z dráhy zevnitř dobytčáku před transportem do plynové komory v Osvětimi.

Tohle jsem vyčetl, části textu si nejsem úplně jistý. Jméno schválně nechci dávat celé..

Kdyby někdo věděl, budu moc rád.

Text: 

Líbám mého milého Hugoška (ďěda) i Vás naposled. Zůstávám Váš milovaný otec. Hugo M.

Moji poslední bodobiznu na památku Vám dávám (tímto si nejsem právě jistý). S Bohem, s Bohem. Mamindika (praprababička, tak jí říkali) je celá bez sebe pláče. 

Dole pod tím je právě legitka z Obce Sokolské s fotkou.

20210404_152712.thumb.jpg.1183e58172c46c46892527f7ed73dd59.jpg

Edited by vojta1