Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Osobně mě hrozně potěšilo, že začínám být asi hodinkově odpovědnej :-)). Ve čtvrtek opakují novější Bondy - minule byl poprvé Craig. Na ruce bondovky na gumě a neuvěřitelně jim to seklo ( těm hodinkám ). Týden jsem měl velké dilema, zda je začít zase shánět. No a včera je měl na tahu a ač jsem jednoznačně tahovej, tak už to taková pecka nebyla. Takže jsem ušetřil svou rozvážností docela balík. Trochu se bojím, na čem je nosí ve svém třetím pokračování ( z hlavy si to nevybavuju, stahovat to nechci ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Tom4 napsal:

Takže s námi přerušili zahraniční obchod? To už nebude ruský dovoz převyšovat český export? 

Nepřerušili, jen nás odstříhli od několika VŘ mj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 5. 2021 v 18:57, Frostie napsal:

@Tom4 ano, vyznamenání s pachutí ztráty cca 100 miliard Kč v neuskutečněném vývozu. Tato rukavice bude s radostí zvednuta Německem a Francií, např.

Když děláš business s takovou zemí jako je Rusko, musíš s politickými riziky počítat. A ono to nakonec ani tak horké nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to krok z 99% proti USA a prvym momentalnym cielom naslednej sikany je RFE. CR je tam podla mna zatial hlavne do poctu, aby sa tomu vobec dalo hovorit "zoznam" a tiez si museli zchladit zahu po tom obojstranne vyhrotenom osekavani ambasad, ktore proste z principu nemohli Rusi vyhrat vzhladom k tomu ako boli nastavene okolnosti na zaciatku (neriesim ci to bolo z ktorej strany pravom, len konstatujem). Vsimnite si, ze tam nedali onakvejsich "nepriatelov" Ruska nez je CR (Polsko, poblatske staty, Gruzinsko, dokonca ani UA...). S takym zoznamom si v biznise mozes dovolit veci, ktore by inak boli na zalobu. Inspirovali sa, kde inde nez na zapade. My uz dnes tiez nemusime nikomu nic vysvetlovat, ked do vyberka proste nepozveme Huawei.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes potěšilo, že jsem mohl udělat dobrej skutek. Po zubaři jsem se šel projít a hned vedle je učiliště kadeřníků. A dnes praktické zkoušky a jednomu nepřišel figurant. Tak jsem souhlasil a mám zase hřívu dole, učeň má za 1 a osobně vím, že zadarmo tu známku nemá :-)).  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Dnes potěšilo, že jsem mohl udělat dobrej skutek. Po zubaři jsem se šel projít a hned vedle je učiliště kadeřníků. A dnes praktické zkoušky a jednomu nepřišel figurant. Tak jsem souhlasil a mám zase hřívu dole, učeň má za 1 a osobně vím, že zadarmo tu známku nemá :-)).  

To měl za trest 😋Zase Apač bez gumičky? 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...